Outdoorové stany a plážové přístřešky pro každého výletníka

Zadavatel: BEOM.cz | 28.7.2017 | Cestování, gastronomie
Ksporting.cz
Autor fotografie:
Ksporting.cz

Rádi a často cestujete a právě přišla řada na to, pořídit si nové vybavení? Pro toulky přírodou i náročné horské expedice je třeba mít kvalitní outdoorové vybavení, které Vás nenechá na holičkách ani při nepříznivém počasí. Být totiž v suchu a v teple je na cestách vždy to nejdůležitější. Jak si ale sucho a teplo obstarat v přírodě uprostřed lesů, strání nebo v horách? Je třeba s sebou přibalit kromě teplých spacáků i pořádné stany! Nabízíme stany značky LOAP, která má s výrobou outdoorového vybavení dlouholeté zkušenosti.

Stany LOAP pro dva i pro celou rodinu

V nabídce našeho internetového obchodu Ksporting.cz najdete široké množství nejrůznějších stanů Loap. Stany jsou konstrukčně velmi odolné, vynikají svou lehkostí a voděodolností. Co je neméně důležité, jsou velmi snadno složitelné i rozložitelně, tudíž v případě, že stan potřebujete mít postavený opravdu rychle, nečeká Vás žádná velká práce. Vybírat můžete z různých velikostí, k dostání jsou i menší stany pro 2 osoby, najdete zde ale i velké rodinné stany pro 4 až 6 osob. Nabízí komfort při Vašich cestách a ochranu před větrem, deštěm i sněhem.

Plážové přístřešky nejen pro Vaše nejmenší

Pokud rádi vyrážíte v létě k moři po své vlastní ose, zřejmě se vyhýbáte přelidněným plážím s lehátky a slunečníky. Plážové přístřešky Loap jsou pak ideální právě pro Vás, pokud chcete svým dětem, ale i sobě zajistit místo ve stínu a v závětří. Stejně tak je lze ale využít jako alternativu při bivakování v přírodě, kde udělají podobnou službu. Nicméně se jedná o ještě lehčí a úspornější variantu, než když s sebou berete celý stan. Plážové přístřešky jsou vhodné pro jednu osobu, či pro děti, které hledají útočiště pro své hry i pro klidný odpočinek u koupaliště nebo u moře během celého dne. 

Témata: stany, plážové přístřešky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz