E-shop Vše pro farmu rozšiřuje možnosti placení i doručení zbož

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 31.7.2014 | Zemědělství, ekologie

České Budějovice (Pressweb) - Internetový obchod s chovatelskými a zemědělskými potřebami Vše pro farmu prošel v posledních týdnech modernizací. Zákazníci tak mohou platit nejenom dobírkou, ale díky platební bráně GoPay přibyly online platebních metody. E-shop využije také nová výdejová místa pro dodání zboží.

Zemědělci a chovatelé hospodářských zvířat jsou známí jako konzervativní zákazníci. Ovšem doba se mění a bylo by chybou předpokládat, že chovatelé zůstanou stejní. Stejně jako jakýkoli jiný podnikatel je i dobrý zemědělec zvyklý sledovat nové trendy a využívat moderní technologie. Tato skutečnost se v případě obchodu Vše pro farmu projevila už v roce 2001, by byl e-shop založený. Skeptické hlasy, tvrdící, že chovatelé dobytka na internetu nenakupují, byly rychle umlčeny raketovým růstem objednávek.

Platba platební kartou nebo online bankovním převodem je dnes pro většinu lidí běžné - a není důvod předpokládat, že v oblasti prodeje zemědělských nebo chovatelských potřeb to neplatí. Proto byla v e-shopu zprovozněna platební brána GoPay. Stále využívaná dobírka ale v platebních možnostech zůstává i nadále.

Většina zboží, které si farmáři pořizují, je větší a těžší než drobnosti, které si lidé v e-shopech kupují. Takové kovové hrazení nebo stovky metrů vodiče pro elektrický ohradník už nějaké to místo zabere. Z toho důvodu se doprava zboží odehrává zejména na bázi přímého dovozu k zákazníkovi.

Někdy by však klient rád využil výdejového místa. Proto byla zavedena i tato možnost a zákazníci si teď mohou nechat balík uložit ve výdejových místech společnosti PPL i partnerských firem.

Novinky v zasílání zboží a v online platbách jsou součástí postupné modernizace chovatelského e-shopu Vše pro farmu, vedeného společností Kamír & Co. Vývoj software a implementaci všech změn má na starosti firma UNIPEX CZ.

 

Témata: chovatelské potřeby | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika