Podle čeho poznáte spolehlivou realitní kancelář?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.5.2019 | Reality, bydlení

Realitních kanceláří je na realitním trhu doslova jako máku a jejich počet neustále roste. Pokud se rozhodnete oslovit realitní kancelář, můžete si připadat jako Alenka v Říši divů, protože jich je tolik, že hledat mezi nimi nemusí být vůbec jednoduché. Není se čemu divit, že si nejste jistí, jak v tak široké nabídce poznat, která realitní kancelář stojí za to a která je krokem vedle.

Chtějte zkušenosti

Spolehlivá realitní kancelář již má něco za sebou. Není na trhu pár měsíců, ale pyšní se několikaletou praxí. Tak jako realitní kancelář Happy House Rentals, která na realitním trhu funguje již řadu let. Má za sebou spoustu zkušeností, o kterých hovoří i kladné ohlasy spokojených zákazníků. Dobrým ukazatelem jsou i reference od reálných lidí, které nejsou zaplacené a hovoří v pravdivém světle.

Hledejte profesionální přístup

Správná realitní kancelář si zakládá na profesionálním, leč lidském přístupu. To znamená, že ke každému klientovi přistupují jednotlivě a se zájmem, na každém jednotlivci jim záleží a každému se snaží nabídnout to nejlepší. Podívejte se na oficiální stránky happyhouserentals.com, kde se dočtete, že jejich cílem je maximální spokojenost jejich zákazníků. Tahle realitní kancelář nejedná ve svém zájmu, ale vždy jedná v zájmu svých klientů.

Požadujte férové jednání

Při spolupráci s realitní kanceláří byste měli od samého začátku vědět, na čem jste a to nejen co se týká financí, ale i dalších náležitostí. Osvědčená realitní kancelář nehraje nefér, ale naopak se snaží hrát fair play. S klienty jedná narovinu a ti tak od začátku až do konce mají přehled, co se zrovna děje.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667