Jak na výběr volejbalové obuvi

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 31.3.2014 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - V našem dalším článku se zaměříme na výběr ideálních bot pro volejbal. Jelikož volejbal se většinou hraje ve sportovní hale, je vhodné pro něj zvolit sálovou obuv. Bota by měla být pevná a stabilní. Při hře se zapojují všechny svaly na nohách a i klouby dostávají pořádně zabrat. Vhodná volejbalová obuv by tak měla chránit vaše kolena a kotníky před nebezpečným zraněním.

Správné volejbalové boty zajišťují rychlost a stabilitu. Při volejbalu je rychlost důležitá, obzvlášť když hrajete se silnějšími protihráči. Stejně jako při výběru volejbalového míče nepodceňujte kvalitu. Vsaďte na osvědčené značky, jakými jsou Asics nebo Mizuno. Rozhodně nevolte běžecké nebo turistické boty, ty jsou na míčové sporty nevhodné.

Volejbalové boty máte možnost zakoupit v obchodě www.cvrceksport.cz, kde můžete vybírat z kvalitního vybavení nejen pro hru volejbal. Spolu s jarem přichází na řadu zase turistika, běhání nebo třeba florbal. Na všechny tyto aktivity zde najdete potřebné vybavení, které navíc pořídíte za super ceny.

Témata: volejbalové boty | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854