Vydejte se na Vysočinu za odpočinkem a zábavou!

Rádi cestujete a vydáváte se na výlety do přírody? Krásná česká zeleň, louky, lesy a čerstvý vzduch jsou Vaší představou o ideálním odpočinku?
Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.11.2015 | Cestování, gastronomie
Autor fotografie:
Chalupa Blatov

Rádi cestujete a vydáváte se na výlety do přírody? Krásná česká zeleň, louky, lesy a čerstvý vzduch jsou Vaší představou o ideálním odpočinku? Pak pro Vás máme perfektní námět na dovolenou s ubytováním. Penzion Vysočina nabízí stylové a klidné ubytování přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Kamenná Trouba. Nedaleko najdete taktéž řeku Sázavu, která je velmi oblíbenou pro vodáky a milovníky rybaření. Odlehlé prostředí Vám bude imponovat nejen tím, že je zde slyšet jen zvuků zvěře a přírody, ale také tím, že zde nenajdete příliš dalších turistů. To ocení každý, kdo hledá pár dní odpočinku pouze se svými blízkými. Jako ubytovaní hosté můžete samozřejmě k dokonalosti své klidné dovolené, využít hotelových služeb, jako jsou například wellness. Najdete u nás klasické zázemí, které nabízí saunu, výřivku nebo-li moderně taktéž Whirlpool, velký sprchový kout s masážní sprchou, která se těší velké oblibě a v neposlední řadě i rotoped, nebo stepper Kettler. Naprostou samozřejmostí našeho vybavení je odpočívárna s lehátky a sprchou na venkovní terase. Protože mnoho z Vás má náročnou práci a klid a relax se neobejde bez masáží, nalezete je u nás také. Za velmi výhodné ceny si můžete dopřát například Javajskou masáž celého těla!

Ubytování Vysočina je vhodné i pro Vaše firemní akce. Máte menší firmu, nebo oddělení, které čítá do 16 pracovníků? Pak se nebojte přijet právě k nám! Naše prostory disponují školící místností včetně takových technických samozřejmostí, jako je LCD panel pro Vaše prezentace, promítací stěna, Wi-Fi a také flipcharty. Pro volné chvíle po pracovní části dne se můžete odragovat na víceúčelovém hrišti, zahrát si s kolegy můžete i kuželky a stmelit tak Váš tým. Důvěra v pracovním kolektivu je důležitá. V rámci teambuildingu můžete využít i rozlehlé louky patřící k penzionu a hrát tak oblíbené dospělácké hry. 

Témata: penzion vysočina, ubytování vysočina, chalupa blatov, vysočina, ubytování, penzion, chalupa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667