Lněné semínko a jeho pozitivní účinky

Lněné semínko a jeho pozitivní účinky
Zadavatel: Seokonzult.cz | 31.12.2018 | Zdraví
Lněný olej

Lněné semínko je plné enzymů, karotenu, vitaminu E a provitaminu A. Protirakovinné látky se nacházejí ve slupce i uvnitř semínka. Lněné semínko je dobré konzumovat s potravinami bohatými na bílkoviny a síru. Doplňte jimi cottage sýry, tvaroh, jogurt, ořechy, cibuli, pórek, česnek i pažitku. Tuky se stanou rozpustnými ve vodě při sloučení s bílkovinami a zvýší se jejich vstřebatelnost. Slizové látky, vláknina a množství nenasycených mastných kyselin omega 3 i omega 6 pomáhají vašemu trávení. Lněné semínko normalizuje činnost střevní mikroflóry a zabraňuje kvasným a hnilobným procesům ve střevech.

Pro čistá střeva a snadný porod

Lněné semínko v sobě má řadu enzymů, karotenu, vitamínu E, provitamínu A, slizové látky a hlavně velké množství nenasycených mastných kyselin omega 3 a omega-6 esenciální mastné kyseliny, vysoké množství vlákniny přispívá k normalizaci činnosti střevní mikroflóry a zabraňuje vznikání kvasných a hnilobných procesů v našich střevech. Zabírá i u těhotných žen, kdy je ve třetím trimestru živnou půdou pro rychlejší a také snadnější porod. Vazký hlen změkčuje stolici a zvyšuje současně množství hlenu v oblasti porodních cest. Konzumací se snižuje riziko předčasného porodu. Usnadňuje hubnutí a má vysoký obsah bílkovin.

Lněný olej lisovaný za studena

Lněný olej je vhodnou prevencí u srdečních onemocnění, udržují zdravou kůži, nehty i vlasy. Je prospěšný při neplodnosti, impotenci, menstruačních křečích i endometrióze. Pomáhá při depresích a nervových chorobách. Dokáže snižovat riziko vzniku různého nádorového bujení, při prevenci rakoviny prsu i tlustého střeva. Snižuje hladinu špatného LDL cholesterolu v i vysoký krevní tlak. Má velké množství antioxidantů působících proti volným radikálům. Vnější aplikace lněného oleje může pomoci s ekzémy, psoriázou a lupy. Zdravé potraviny, bylinky a doplňky najdete na https://www.prodejnabylin.cz/

Témata: lněný olej, prodejnabylin.cz | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz