Slovácko, Plzeňsko i severní Morava mají své televize

Zadavatel: Roman Ernst | 31.12.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Každý televizní divák, ale i ten, kdo jen občas otevře internet, už jistě ví nebo aspoň tuší, že existují nějaké regionální televizní stanice. Nejznámějšími z nich byly v poslední době Metropol TV či TV Pětka. Ale je jich mnohem víc a dá se říct, že každý kraj má tu svou. Podívejme se proto blíže alespoň na některé z nich.

Kdo nežije v Praze, toho místní dění až tak moc nezajímá. Ale když žijeme třeba na Zlínsku, rádi bychom věděli, co se tu bude dít, co se stalo, co zase zlotřilý kraj vymýšlí nebo kde se bude konat jaká zajímavá kulturní akce. A pokud to nechceme složitě hledat někde na internetu nebo vyzvídat na radnici, můžeme si jednoduše naladit místní televizi, která nám přinese všechny potřebné informace, řadu zajímavostí a tipů a ještě zabrousí i do celorepublikového dění, ať jsme úplně v obraze. A i když se nám takovou nepodaří naladit na naší televizi, nemusíme zoufat – veškeré regionální (ale i další) televizní stanice jsou k nalezení na webu Spustit.cz, kde je možné sledovat je online a zdarma.

TV Slovácko

Jednou z nejzajímavějších televizí je TV Slovácko, neboli TVS. Ta vysílá na Zlínsku a zaměřuje se i speciálně na Hodonín, Kyjov, Uherské Hradiště, Uherský Brod či na Veselí nad Moravou. V jejím programu najdeme nejen místní aktuality, ale i politické informace z měst a okresů, kulturní tipy, sportovní zprávy či pozvánky a značný prostor tu získávají neziskové organizace. Nechybí plno různých zajímavostí a dokonce se tu jednou týdně můžeme podívat i k našim sousedům na Slovensko, kde se také pořád něco děje. Zkrátka pro obyvatele některé z místních obcí by sledování TV Slovácko mělo být skoro samozřejmostí.

Zak TV i Polar TV

Jinými regionálními stanicemi, které také patří mezi ty oblíbené, jsou Polar TV, která se zaměřuje na Moravskoslezský kraj, a Zak TV, která vysílá v Plzeňském a Karlovarském kraji. Všechny přinášejí novinky, aktuality, zprávy z již proběhlých událostí a informují o tom, co bychom určitě neměli opomenout. A co je nejlepší? Pokud je nedokážeme doma naladit, můžeme je sledovat online na jejich webových stránkách – a nebo ještě jednodušeji na webu Spustit.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika