Óčko TV nyní online a zadarmo!

Zadavatel: Roman Ernst | 31.12.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Celý den nepřetržitý proud hitů, ty nejnovější a nejexkluzivnější videoklipy, novinky ze světa hudby, celebrit, módy či lifestylu – to vše a mnohem více je Óčko TV. A nejspíš i proto má tolik věrných diváků. Jenže sledovat se dá i jinak než jen v televizi.

Kdo si oblíbil Óčko a další k němu přidružené sesterské programy, jistě už má jejich programovou nabídku v malíku. Óčko TV nabízí novinky, hity a to nejlepší ze světové pop music či rockové hudby a dalších stylů. Óčko Gold zase zaujme milovníky starých dobrých hitů, a to jak od českých top zpěváků, tak i od těch světových, na které se dodnes nezapomnělo, i když třeba už ani tolik nevystupují – zkrátka jsou tu samé skvosty. A nově lze naladit i Óčko expres, i když na pozemním vysílání to jde těžko. Zkrátka výběr je obrovský a každý si v něm najde to své – jenže se může stát, že zrovna chcete koukat a televize je obsazena jiným členem rodiny. Nebo jste v práci, ve škole či jinde, kde prostě televize není k dispozici. I tady ale existuje řešení – živé, online vysílání dostupné na webu Spustit.cz – a to snadno a zadarmo.

Bez omezení

V dnešní době počítačů se to stává už skoro samozřejmostí. Proč se dívat na televizi a snažit se na čas stíhat své oblíbené pořady, když to někdy kvůli práci a dalším povinnostem zkrátka není možné? Mnohem snazší je naladit si svou oblíbenou televizi online a sledovat ji během chatování na sociálních sítích, poslouchat ji při hraní oblíbené hry nebo při učení na zítřejší test ve škole – a nebo si ji pustit do sluchátek jen jako kulisu. A hudební televize jsou k tomu jako stvořené, protože pokud zrovna netoužíte po sledování videoklipů, ale stačí vám poslouchat hudbu, nic víc než sluchátka nebo reproduktory nepotřebujete. A i když mnohé televizní stanice online vysílání nenabízejí, na Spustit.cz si můžete naladit cokoliv a kdykoliv.

Hudba budoucnosti

Je dost možné, že v budoucnu už budeme televizi sledovat jen přes počítače a chytré telefony či tablety. Už dnes se k tomu uchyluje čím dál více lidí. A u Óčko TV a přidružených kanálů se to stává čím dál větším hitem. A není se čemu divit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika