LED průmyslová svítidla sníží vaše náklady

LED průmyslová svítidla
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 3.11.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Kvalitní osvětlení musí být nedílnou součástí jakýchkoliv pracovních prostor, ať už jde o kancelářské či průmyslové plochy. Snižte náklady na osvícení interiérů díky volbě vhodných LED průmyslových trubic. Docilte přirozeného světla bez blikání a s dlouhou životností.

Klasická průmyslová trubice je pravděpodobně tím nejčastějším zdrojem světla v komerčních nemovitostech. Její provoz je dlouhodobě odzkoušen, takže na známé a časté neduhy narazil bezpochyby každý. Zkrácená a nepředvídatelná životnost a především časté blikání, které působí rušivě, zhoršuje zrak a negativně ovlivňuje soustředění a celkové pracovní výsledky.

S tím vším lze ale velice jednoduše a poměrně ekonomicky zatočit. Postarají se o to moderní LED průmyslová svítidla poskytující kvalitní osvětlení.

Proč právě LED průmyslová trubice?

LED průmyslová trubice je revolučním výrobkem svého druhu. Produkt zhotovený ve Finsku podléhající všem příslušným normám, s nímž se pojí vysoká preciznost zpracování. Mechanické provedení vyhotovené za přispění špičkové automatické linky je toho jasným důkazem.

Osvědčená LED průmyslová svítidla Valtavalo G4 kombinují hned několik kladů z různých typů svítidel v jeden praktický a bezkonkurenční celek.

  • Velice nízké provozní náklady díky použité LED technologii
  • Dlouhá životnost dosahující 125 000 hodin
  • Záruka až 7 let
  • LED průmyslová trubice bez jakéhokoliv obtěžujícího blikání

Kvalita od společnosti Valtavalo

Ztotožněte se s hodnotami tohoto výrobce, mezi něž patří komfort, životní prostředí a spokojenost zákazníka. Obměňte své staré a provozně neekonomické osvětlení, jež nahradí moderní LED průmyslová svítidla.

Snižte náklady na osvětlení daných prostor a vytvořte si nadstandardní pracovní zázemí, které mimo jiné ocení i vaši zaměstnanci.

Témata: LEd průmyslová svítidla, LED průmyslová trubice, LED svítidla, LED trubice, zářivky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300