Blíží se zimní období a s ním i možnost vybavit se kvalitními pracovními oděvy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.10.2020 | Služby

Řemeslná práce v zimě není žádný med. I když pracujete kdekoliv v interiéru, tak stále potřebujete často přenášet materiál a odcházet mezi autem či skladem a interiérem. A to vše může být velice nepříjemné a nejednou dokonce vyústit v nemoc. Vybavte se proto adekvátním oblečení i obuví, aby pro vás řemeslo i v zimně mohlo být pohodlné a bezpečné.

Pracovní oděvy a pracovní obuv do sychravého počasí

I během letních měsíců se občas vyskytnou chladné a deštivé dny, ale teploty se stejně pochybují v příjemných řádech nad patnáct stupňů. V zimě a na podzim jsme ale rádi, pokud se teplota pohne občas alespoň kolem deseti stupňů. K tomu pochopitelně patří i časté dešťové přeháňky a všudypřítomný vítr. Mezi pracovní oděvy a pracovní obuv, co by nemělo být nikdy zapomenuto tak patří především kvalitní svrchní vrstva v podobě dobré bundy.

Dobře vyrobené pracovní bundy sice částečně omezují pohyblivost, ale dávají mnohem větší důraz na tepelnou izolaci, a především jsou dlouho odolné vůči proniknutí deště a nárazům větru. Ideální je koupě o něco větší velikosti, protože na místech, kde je bunda doslova napasovaná na těle dochází k rychlejšímu prosáknutí. Naopak příliš velká velikost má nepříjemnou vlastnost v tom, že po mezerách od těla může docházet k propouštění teploty pod bundou.

K sehnání mezi odbornými prodejnami

Někdy lze najít dobrou bundu například i mezi sportovními potřebami. Ta nám třeba nabídne lepší pohybové vlastnosti, ale ani zdaleka takovou ochranu proti vlhkosti a větru, a především není vůbec určena do pracovního prostředí. Je proto lepší spoléhat na odborné obchody jako je například rucedozadu.cz, které jsou schopny nabídnout zajímavý výběr střihů, velikostí i jednotlivého zpracování podzimních a zimních bund. Při koupi se ale vždy řiďte velikostními tabulkami s přesnými rozměry a nezapomínejte na pár centimetrů k dobru.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667