Důvody, proč se investice do kuchyně na míru opravdu vyplácí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.10.2020 | Služby

Kuchyně na míru se stávají stále populárnější. Může za to především větší počet firem, který se touto činností zabývá a s tím je spojená i mnohem příznivější cena. Výsledkem je pak kuchyň, která se odráží přesně podle vašich nejlepších představ.

Vše přesné a přehledné, tam kde to potřebujete

První výhodou je, že máte celou škálu možností, jak uzpůsobit a rozdělit pracovní i úložné plochy. Díky tomu můžete ve vaší kuchyni disponovat neobyčejně velkým prostorem a přehlednost, jak pak otázka pouze vaší schopnosti organizovat si práci a uložené suroviny. S návrhem prostorů vám navíc vždy pomohou odborníci, kteří dokáží ze zkušeností navrhnout vhodné eventuality.

Kuchyně na míru stojí stejně jako kupované prefabrikáty

Pro spoustu lidí to může být velké překvapení, ale kuchyně na míru už opravdu nejsou záležitostí, která by několikanásobně předčila cenu kupované kuchyně z běžných marketů. Cena je srovnatelná nebo jen lehce větší a máte za stejné peníze možnost neomezeně fungovat se všemi aspekty zakázkové výroby od organizace prostorů, po konkrétní velikosti a délky.

Poradenství a vizualizace je dnes samozřejmostí

Pokud chcete investovat do kuchyně na míru, tak určitě využijte i poradenství při jejím návrhu. Většina společností toto poradenství nabízí zdarma jako bonus ke koupi kuchyně z jejich vlastní výroby. Jakmile se pak dohodnete na vzhledu a uspořádání nové kuchyně, tak vám profesionální firmy jako kuchyne-pavlik.cz doručí na ověření 3D vizualizaci kuchyně v prostoru, pro lepší představu výsledného efektu.

Neomezené počty materiálů a tvarů

Při domlouvání vzhledu kuchyně dostanete k dispozici rovněž i vzorníky s materiály a barvami, které při výrobě budou použity. Mimo výsledné barvy tak máte možnost dokonce i sáhnout na materiál, ze kterého bude kuchyň vyráběna. Tvar a rozměry linky a dalších součástí jsou pak plně variabilní podle vašich představ a dokáží se proto přizpůsobit i menším prostorům, jakými mohou být například panelákové kuchyně.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667