Realitní kanceláře dnes nabízejí víc, než spousta lidí vůbec tuší!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.10.2020 | Reality, bydlení

Oblast realitních kanceláří se neustále zdokonaluje a od měsíce k měsíci můžeme vidět pozitivní vývoj v oblasti různých pomocných opatření a možností, jak vylepšit současnou nabídku a stav služeb. I díky tomu se vrací stále více klientů pod křídla dříve neoblíbených kanceláří a nebojí se investovat své peníze.

Široké poradenství zdarma a s velkou kvalitou

Neuvěřitelnou vlastností, kterou realitní kanceláře nyní mají, je především poradenství. V jakékoliv oblasti nakládání s nemovitostmi je totiž velice složité sledovat aktuální legislativu a nikdy tak nezapomenout na drobné detaily i zásadní náležitosti smluv a dohod. Odborná pomoc je tak velice často sledovanou pomocí, ze které dříve realitní kanceláře udělaly zlatý důl. Dnes se ale můžeme ve většině kanceláří spolehnout na poradenství, které široce přesahuje rozsah spolupráce, ale přesto je bráno zcela vážně a navíc zadarmo. Firmy jako happyhouserentals.com, které zaopatřují ohromné množství služeb navíc mohou poskytnout poradenství jak v oblasti realit, tak i práva a případných žalobních a soudních řízení.

Správa činžovních domů, stěhování i homestaging… vše co potřebujete

Realitní kanceláře navíc i pochopili, že jim spousta klientů jednoduše podklouzávala pod prsty kvůli tomu, že nedokázali zajistit dostatečně komplexní služby. S rozvojem developerů a investorů, jež jsou nyní velice populární u movitých lidí, se tak začala vyvíjet potřeba po komplexních službách. Jednou z takových může být například i správa činžovních domů, která se stará o kompletní běh nemovitosti určené k pronájmu obytných jednotek. Pro případy prodejů navíc pak kanceláře neposkytují jen poradenství a samotnou inzerci, ale mohou se nově blýsknout i parádními novinkami jako jsou služby stěhování či homestaging. Vše na jednom jediném místě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667