Chodit pěšky se dnes již nenosí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.10.2016 | Obchod, e-commerce

Chůze je pro člověka nejpřirozenější pohyb – o tom není žádný pochyb. Chceme-li se někam přesunout co možná nejrychleji, nejpohodlněji a bez dopravního prostředku, pak není nic jednoduššího, nežli prostě jít. Proč to ale nezkusit jinak? Věřte nebo ne, ale chodit pěšky dnes není v módě! Místo toho přichází na řadu šikovné přístroje, které nás dokážou pohodlně přesunout z bodu A do bodu B, aniž bychom se přitom museli jakkoli namáhat!

Znáte segway?

Možná jste měli tu možnost potkat na ulici, veletrhu či kdekoli jinde člověka jezdícího na zvláštní mašince, které se říká segway. O čem je řeč? Segway představuje dvoukolový dopravní prostředek ovládaný pohybem lidského těla. Mini segway je určený pouze pro jednoho pasažéra, který si směr jízdy volí tím, že pohybuje svým tělem a přenáší váhu. Například při větším naklonění se dopředu segway pojede rychleji, naopak při náklonu vzad dvoukolový prostředek zpomalí.

Ovládání se nemusíte složitě učit

Hodně lidí se bojí složitého ovládání a mají strach hrozícího úrazu. Přitom málokdo ví, že se hoverboard neovládá nikterak složitě. Stačí jedna či dvě jízdy a princip fungování vám rázem bude vlastní. Hoverboard je určený pro přepravu na kratší vzdálenosti – z Brna do Prahy na něm určitě neujedete, ale můžete jej využít pro cestu do práce, na nákup nebo na sraz s kamarády.

Pozor na nekvalitní výrobky

Zaujala vás představa pohodlného a nenáročného cestování? Pak si dejte pozor, kde si svůj dvoukolový dopravní prostředek pořídíte! Doporučit můžeme stránku smartbalancewheels.cz, kde kromě kvalitníchmini swgwayů můžete pořídit i šikovné příslušenství nebo náhradní díly pro případ, kdy se s dvoukolákem něco stane.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667