Inspirujte se trendy účesy

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 31.10.2016 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - Přemýšlíte nad změnou image? Potřebujete ostříhat, obarvit nebo prodloužit své vlasy, případně jim chcete dopřát tu nejlepší péči? Navštivte webové stránky svet-ucesu.cz. Jedná se o internetový magazín, ve kterém pravidelně vycházejí nové články plné informací určených pro ženy i muže, co se zajímají o svůj zevnějšek.

Naleznete zde tipy na oblíbené plesové a společenské účesy pro aktuální sezónu. Nejen na ples ale můžete vypadat dobře. Před každou společenskou příležitostí si vaše vlasy zaslouží speciální pozornost. Společenské účesy lze tvořit z krátkých, polodlouhých a samozřejmě také z dlouhých vlasů. Ať už máte vlasy jemné, rovné či vlnité, zkušená kadeřnice s nimi dokáže divy.

Vaši pozornost určitě upoutají také pěkné účesy pro každodenní nošení. Jelikož ani ty nemusí být vůbec složité. Pěkný účes si ze svých vlasů vytvoříte ráno během pěti minut v koupelně, než odejdete do práce. Nosí se drdoly i různé varianty copů. S tvorbou účesu doma vám pomohou různé vlasové přízdoby, jako jsou sponky, gumičky nebo čelenky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854