Nechte si založit obchodní společnost podle svých představ

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 31.10.2016 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Prodej ready made společností a zakládání firem na míru jsou stále oblíbené služby, které využívá řada podnikatelů. Pokud se nevyznáte v aktuální legislativě a nevíte si rady se založením obchodní společnosti, určitě se vám vyplatí tento úkol svěřit specialistům. Ti založí firmu na míru vašim specifickým požadavkům. Když chcete začít podnikat hned druhý den, tak je možným řešením také rady made společnost.

Webové stránky ready-made-sro-spolecnosti.cz vám přinášejí aktuální informace na téma zakládání a koupě obchodních společností. Pokud se tedy chystáte začít podnikat, určitě vám doporučujeme si jejich obsah pročíst. Kromě zajímavých článků zde naleznete také slovník užitečných pojmů, který vám pomůže se v problematice obchodních společností a vůbec v celé oblasti podnikání zorientovat.

Co vše je potřeba k založení obchodní společnosti

Nejprve musíte sepsat společenskou smlouvu nebo zakladatelskou listinu (pokud společnost zakládáte vy sami bez dalších osob). Smlouva (listina) musí mít podobu notářského zápisu. Poté je nutné vyřídit živnostenské oprávnění a zaregistrace na finančním úřadě. Nakonec podáte žádost o zapsání obchodní společnosti do obchodního rejstříku. Celý proces vám zabere několik dní až týdnů a stojí až 10 000 Kč. Pokud jste ochotni si něco málo připlatit, tak získáte vlastní firmu mnohem rychleji a navíc budete mít jistotu, že vše je vyřízeno správně.

Společnost s ručením omezeným se dnes vyplatí nechat si založit, jelikož její založení specialisté umí provést již do druhého dne. Jestliže máte zájem například o akciovou společnost a chcete ji rovněž získat rychleji, tak zde už je pravděpodobně nejlepší ji koupit jako ready made. Pro tento krok si zvolte profesionálního partnera, který na trhu působí delší čas, má zkušenosti a kvalitní reference.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854