Káva illy ve Vás probudí ztracené chutě!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 30.10.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Milujete kvalitní kávu plnou několika chutí? Ráno bez dobrého šálku kafe si již ani nedovedete představit? Vyzkoušejte kvalitní kávu illy, která ve Vás probudí opravdové chutě. Díky kávě illy se může stát každý gurmánem! Káva illy v sobě ukrývá ta nejkvalitnější arabika z devíti oblastí čtyř kontinentů. Právě tyto ingredience jsou dodávány přímo od pěstitelů, kteří se o ně pečlivě starali. Stoprocentní kvalita je díky tomuto postupu zaručena a Vy se můžete těšit na nezapomenutelný chuťový zážitek. Káva illy je dokonale chuťově vyvážena, se zřetelnou chutí i aromatem. S každou úrodou je vše znovu přehodnocováno a díky tomu má káva illy stále svou charakteristickou chuť.

Káva illy osloví každého milovníka kávy a to zejména díky množství příchutí a variant, které nabízí. Vybírat můžete z příchutí:

  • Illy Medium Roast Espresso
  • Illy Long Espresso
  • Illy Dark Roast Espresso
  • Illy Decaffeinated

Každá směs kávy illy je 100% arabika akorát s rozdílným pražením. Kromě chuti lze kávu také rozdělit dle množství kofeinu. Nejoblíbenějším a zároveň nejznámějším druhem kávy illy na světě je illy Medium Roast Espresso. Jedná se o kávu s vyváženou chutí, kde jsou zvýrazněny tóny karamelu, čokolády a opečeného toastu, s lehkým květinovým nádechem. Pokud nepijete kávu zejména kvůli vysokému obsahu kofeinu, můžete své návyky díky kávě illy změnit. Přesně pro Vás je zde příchuť illy Decaffeinated, která obsahuje velmi malé množství kofeinu a přesto je zachováno typické aroma i chuť kávy illy Medium Roast. Na kávě illy si může pochutnat zkrátka každý.

Káva illy je zkrátka jedinečná, na čemž se podílí nejen perfektní znalost pracovníků společnosti, ale i osmdesát let zkušeností a bezkonkurenční technologie pražení. Díky kávě illy si můžete vychutnat dokonalé a jedinečné espresso. Neváhejte a ochutnejte tuto kávu i Vy. Zamilovat se do dokonalé kávy bude jednoduché!

Témata: káva illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300