Kapsle illy usnadní přípravu Vašeho espressa!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 30.10.2014 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Rádi byste si každé ráno vychutnávali šálek espressa, ale odrazuje Vás složitá příprava? Tomu je konec! I příprava espressa může být rychlá a pohodlná! Moderní kávovar Mitaca a kapsle illy vyřeší přípravu chutného espressa za Vás a to jednou a navždy. Tento patentovaný systém kapslí illy byl navržen právě pro luxusní kávovary Mitaca, které Vám připraví to nejlepší espresso, jako by bylo z luxusní kavárny. Příprava espressa tak bude jednoduchá a rychlá. Kapsle illy jsou podporovány v širokém sortimentu kávovarů, které jsou jednoduché na ovládání a přesto elegantní a velice moderní. Tyto kávovary tak uspokojí potřeby všech uživatelů a to ať už v kanceláři či v domácnosti. Řekněte stop složité přípravě! S kapslemi illy to bude jednoduché a s perfektním výsledkem!

Káva illy je opravdu pro každého a nabízí několik rozmanitých chutí, ve kterých si každý najde tu svou. I u kapslí illy můžete vybírat z mnoha chuťových variant, které osloví každého. Jedná se o:

  • Illy Decaffeinated
  • Illy Dark Roast Espresso
  • Illy Medium Raast Espresso
  • Illy Long Espresso

Každá kapsle illy kávy je něčím jedinečná. Všechny jsou ovšem založeny na stoprocentní arabice, kvalitní přípravě a bezkonkurenčním stylu pražení. Díky kapslím illy si na kvalitním espressu mohou pochutnat i ti, co neholdují vysokému obsahu kofeinu. Kapsle illy Decaffeinated jsou pro ně jako dělané. Naopak milovníci silného espressa si zajisté zamilují kapsle illy Dark Roast Espresso, které poskytují intenzivní a výraznou chuť silného espressa. S delikátním nádechem karamelu zde splývají podtóny kakaa a opečeného toastu. Praví gurmáni si tyto kapsle kávy illy zkrátka zamilují! Neváhejte a zamilujte se i Vy do jiných příchutí kapslí illy. Dopřejte si trochu luxusu každé ráno, protože ráno je základem Vašeho dne!

Témata: kapsle illy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300