Na český trh dorazila konkurenční značka mobilních WC

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 3.10.2019 | Stavebnictví

Brtnice (Pressweb) - 3. 10. 2019: Od října uvedla do prodeje firma Vlastimil Zelený ‒ START mobilní toaletu značky Armal. Ve své kategorii představuje cenově nejvýhodnější řešení.

Model „Wave“ firma nabízí za zaváděcí cenu 14.999,- Kč bez DPH, zatímco obdobné mobilní buňky bez umyvadla jsou na trhu k mání za zhruba šestnáct tisíc korun. „Chceme novinku podpořit, proto jsme stanovili bezkonkurenční cenu. Mobilní wc jsou pro nás doplňkovou službou, nepotřebujeme na nich tolik vydělávat,“ vysvětluje Miroslav Pauser, vedoucí firemní prodejny stavebnin v Jihlavě.

Objem nádoby na septik pojme 227 litrů, hmotnost mobilní toalety je 72 kilogramů a její rozměry jsou 109,2 × 119,8 × 228,6 centimetrů. Přenosný záchod je vyrobený z velmi hustého polyethylenu 4. stupně s ošetřením proti UV (slunečnímu záření).

Konkurent „toitoiek“ je k dostání v jihlavské prodejně stavebnin firmy Vlastimil Zelený ‒ START v ulici Na Hranici.

„Na našich stavbách nebo kulturních a společenských akcích potřebujeme hodně mobilních toalet. Zdály se nám ale drahé. Objevili jsme v zahraničí značku Armal, nejdřív ji začali dovážet pro svoje potřeby a když jsme zjistili, že by o mobilní wc měli zájem i další zákazníci, rozhodli jsme se zařadit je do našeho sortimentu,“ vysvětluje Lucie Zelená.

::

Rodinná firma Vlastimil Zelený ‒ START podniká ve stavebnictví už od roku 1990. Zaměřuje se zejména na oblast pozemního stavitelství: bytová a administrativní výstavba, rekonstrukce památkově chráněných objektů, snižování energetické náročnosti budov a realizaci vodohospodářských projektů. Podnik provozuje i vlastní prodejny: stavebniny v Jihlavě a v Brtnici, kde sídlí, a tamtéž prodejnu a servis zahradní a malé zemědělské techniky Stihl. Firemním cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb, příznivé ceny, kvalitní servis a odborné poradenství.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon armal-wawe-green.jpg98.49 KB
Image icon armal-uvnitr.jpg53.65 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024