Pracovní oděvy zajistí pohodlí i ochrání před úrazem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.10.2016 | Stavebnictví

Povinnost nosit pracovní oděvy je nedílnou součástí drtivé většiny zaměstnání. Ochranné oděvy, obuv či pomůcky tak musí nosit nejen dělníci na stavbách, ale i zedníci, instalatéři, doktoři, kuchaři a mnoho dalších. Kromě ochrany před rizikem pracovního úrazu nás speciální oděvy chrání i před prochladnutím v případě, že jsme nuceni pracovat venku. Pracovní oděvy ale rozhodně nemusíme nosit pouze v práci, kde je to nutnost – stále více lidí si toto šikovné oblečení pořizuje i pro soukromé využití, kdy se chtějí ochránit před úrazem nebo si zajistit maximální komfort pro práci.

 

Pracovní monterky jsou pohodlné i praktické

Stavíte si rodinný domeček, rekonstruujete stávající bydlení nebo jste se rozhodli postavit si svépomocí kůlničku na nářadí? Vzhledem k aktuálnímu počasí si již nemůžete dovolit pobíhat po venku v kraťasech a krátkém tričku. Posloužit vám mohou pohodlné a praktické montérky z eshopu rucedozadu.cz, které vás zahřejí a poskytnou vám vysoký komfort a díky svému řešení a mnoha kapsám vám nabídnou dostatek místa pro uložení potřebného nářadí. Vybírat můžete z několika známých a prověřených značek – například Červa, Delta Plus, OS nebo Adler.

 

Dětské bezpečí je vždy na prvním místě

Máte-li děti, pak je jejich bezpečí zaručeně vaší prioritou. Jak by taky ne! Děti jsou naší budoucností a úkolem každého rodiče je zajistit jim to nejlepší. Jestliže vám děti při pracích na stavbě nebo na zahradě nadšeně asistují, což je jejich oblíbená činnost, pořiďte jim dětské monterky. Ačkoli na první pohled působí spíše roztomile, vašim ratolestem dokážou nabídnout bezpečí i pohodlí. A to je přece hlavní.

 

Rukavice nechrání jen před znečištěním

Ať už děláme jakoukoli práci, ruce bychom si měli chránit v každém případě. Použít můžete jednorázové rukavice, které vás ochrání nejen před případným znečištěním, ale i případným úrazem. Proto ať už doma, na zahradě nebo kdekoli provádíte cokoli, myslete na ochranu nejdůležitějších nástrojů, které máte k dispozici – vašich rukou.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667