Reklamní předměty, které mají smysl

Zadavatel: Seokonzult.cz | 30.9.2021 | Média, marketing
Reklamní předměty

Reklamní předměty jsou důkazem toho, že vám na vašich klientech a obchodních partnerech skutečně záleží. Jaký předmět ale vybrat? Podívejte se na nabídku, která se vyskytuje nejčastěji. Za zmínku stojí kromě roušek s potiskem také následující výběr:

Propisky

Jako malé poděkování vašemu zákazníkovi můžete darovat reklamní propisku. Spojíte tak příjemné s užitečným. Dotyčný bude obdarován a zároveň bude mít možnost si vzpomenout, od koho malý dárek přijal.

Deštníky

Naše země rozhodně leží v zeměpisném pásmu, kde tyto reklamní předměty najdou hojné využití. Poskytněte vašemu klientovi drobné přístřeší v době nečasu.

Frisbee

Co byste řekli pohodové hře, se kterou se bude moci klient pochlubit celé rodině? Frisbee dlouhodobě patří k nejoblíbenějším zahradním hrám. Udělejte někomu radost.

Hodiny

Hodiny potřebujeme v každé provozovně, v každé kanceláři. Co kdybyste se svým obchodním partnerům připomněli pokaždé, když budou sledovat čas? Dejte o sobě vědět formou vhodného dárku.

Lehátko

Chill, to je to, oč běží. Dopřejte svému klientovi možnost poznat, že vám záleží na jeho pohodlí a odpočinku. Nechte si vyrobit reklamní lehátko, se kterým si bude moct vyrazit do přírody, nebo třeba na ryby.

Zapalovače

Klasický předmět, bez kterého se neobejde nikdo. Ať již budou klienti zapalovat svíčky při domácí chvilce romantiky, nebo se vydají na vandr do přírody, bez zapalovače se neobejdou. Vyberte si barevné kombinace a klasiku nebo piezo zapalovač a podpořte užitečným dárkem dobré jméno vaší firmy.

Hry

Kdo si hraje, nezlobí. Co byste řekli originálnímu dárku pro vaše obchodní partnery v podobě pořádného ježka v kleci? Nebo si budete přát rovnou deskovou sadu her s vaším logem? Možná dáte přednost třeba joju nebo spinneru. Jedno je jisté – svého klienta rozhodně potěšíte.

Nářadí

Pozor, pozor. Zde je jasné, že vám na klientovi skutečně záleží. Jak jinak byste jej přeci mohli obdarovat multifunkčním nožem špičkové švýcarské kvality? Vaše logo na výrobku je samozřejmostí.

Tak co, máte vybráno? My ano. Jdeme nakupovat reklamní předměty, které mají smysl.

Témata: reklamní předměty, roušky, propisky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz