Co pomáhá proti stárnutí? Ověřené přísady proti vráskám

Zadavatel: Seokonzult.cz | 30.9.2021 | Zdraví
proti stárnutí

Ukazuje stárnutí své růžky? Prolínají se vaším obličejem vrásky, které se nejvíce objevují v okolí očí a úst? Nezoufejte, ještě není všem dnům konec. Dokonce se nemusíte rozloučit ani se svým dosavadním sebevědomím, které je na vysoké úrovni. Existuje několik ingrediencí, které jsou součástí receptu na dlouhodobě mladistvý vzhled. O jakých je konkrétně řeč?

Kolagen pro nastolení rovnováhy

Postihla vás kromě vrásek také povadlost pokožky? Pružnost pleti se bohužel s přibývajícím letem snižuje. Viníkem je úbytek kolagenu, látky, jež má na elasticitě pokožky velký vliv. Její odchod je součástí přirozeného procesu, ovšem bylo by mylné se domnívat, že s tím nelze nic dělat. Kolagen lze naštěstí doplňovat, a to kupříkladu doplňky stravy anti-age, které v sobě obsahují hydrolyzovaný, prémiový kolagen, jenž se snadno vstřebává a tělo si z něj bere maximum.

Pokud se kolagenové doplňky stravy začnou užívat už v brzkém stádiu, konkrétně od pětadvacátého roku života, dojde k nastolení budoucí rovnováhy a ke zmírnění projevů prvních známek stárnutí.

Vitamín C pro zajištění přirozené tvorby kolagenu

I když je pravdou, že po pětadvacátém roce života se kolagen z těla začne vytrácet, jeho přirozená tvorba ještě nijak narušena nebo zpomalena není. K tomu dochází až ve čtyřiceti a vaším úkolem je během nadcházejících let vyprodukovat kolagenu co nejvíce. S tím pomůže céčko čili vitamin C, který přirozenou tvorbu kolagenu podpořit umí.

Vitamín C navíc chrání pleť na mnoha úrovních. Jedná se o silný antioxidant čili pokožku chrání před nebezpečnými volnými radikály. Funguje také jako sérum, které zabraňuje proti rychlému stárnutí.

Vitamin E jako prevence

Za zmínku stojí také vitamín E, který bychom měli podle dermatologů taktéž doplňovat do těla. Účinkuje podobně jako céčko a zvyšuje efektivitu membrány buněk, také chrání jejich vnitřní obsah.

Autor článku: Lenka Navrátilová

Témata: proti strárnutí, vrásky, vitamíny, kolagen | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz