Voyo nabízí stále více obsahu

Zadavatel: Seokonzult.cz | 30.9.2021 | Kultura, hudba, divadlo
voyo

Sledovat oblíbené seriály a filmy bez jediné reklamy dnes umožňuje nejedna streamovací platforma. Zatímco v zahraničí je trendem, že má každý druhý Netflix předplatné, u nás se dostává do popředí také Voyo. Ještě před nedávnem však nebyla tato platforma příliš oblíbená, a to kvůli menšímu množství obsahu. Doba karanténní ale hrála do karet a dnes se Voyo chlubí obsahem rozmanitým a širokým. A láká na jedno – na snímky, které jsou všechny do jednoho jenom v češtině.

Populární seriály i známé filmové trháky

Ještě donedávna byly součástí nabídky jenom staré známé filmové trháky, které chce člověk sledovat stále a stále dokola. A také se nabízela možnost vidět nové díly seriálů dřív, než půjdou v televizi. Jenže to se lidem nezdálo tak atraktivní, proto se televize Nova rozhodla přesunout populární seriály na internetovou platformu.

Kupříkladu se tak stalo s Ordinací v růžové zahradě, která se nyní vysílá pouze na této internetové platformě. A ostatně to byl i důvod, proč se množství uživatelů tak rozšířilo. I když i fakt, že je k vidění více jak dva tisíce filmů v češtině je velké lákadlo.

Možnost koupit voucher

Je však pravdou že se najdou jedinci, kteří si nemohou dovolit koupit si každoměsíční předplatné. Pokud máte někoho takového ve svém okolí, možná mu chcete udělat radost a koupit mu Voyo předplatné. Nemusíte se však registrovat jeho jménem, aktuálně jsou v prodeji i vouchery, díky kterým se má streamovací služba dostat k ještě více lidem.

Voyo si díky voucherům může koupit stále více diváků. Kupóny obsahují registrační kódy čili samotná registrace je pak opravdu jednoduchá. Je to ideální alternativa pro ty, kteří si nejen nemohou službu zaplatit, ale ocení ji i ti, kteří nechtějí zadávat údaje ze své platební karty.

Nova navazuje stále více spoluprací s retailovými obchodními partnery, kteří možnost zakoupit si tisícovky filmů a seriálů domů také nabízí.

Témata: voyo, filmy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz