9 důvodů pro franchising

Zadavatel: Seokonzult.cz | 30.9.2021 | Finance, ekonomika
franchising

Proč byste do toho měli jít i vy? Podívejte se na největší výhody franchisingu.

Dostatek kapitálu

Zatímco začínající podnikatelé jsou velmi brzy omezeni nedostatkem kapitálu pro rozjezd svého podnikání, franchising vám umožňuje mít dobrou představu o tom, co přesně vás bude rozjezd stát. Máte tak rozpočet pod kontrolou.

Podpora

Pro rozjezd podnikání jste účastníkem speciálního tréninkového programu, kde se dozvíte vše potřebné, co budete k fungování značky potřebovat vědět. Ihned tak máte podporu pro všechny své aktivity, vaše otázky jsou zodpovězeny a vyřešeny.

Rychlost růstu

Jako franšízant rostete mnohem rychleji než vaše konkurence. Za vámi totiž stojí dobré jméno známé značky, kterou lidé sami od sebe rádi vyhledávají. Snižujete tak riziko podnikání a již od počátku prostě a jednoduše rostete.

Víte, jak na zaměstnance

Franšízor vám dá všechny potřebné podklady nejen k tomu, jak nabrat správný personál, ale také vám pomůže vyřešit otázky týkající se mezd a právního zázemí pro péči o zaměstnance.

Pod dohledem neuděláte chybu

Franšízor vám posílá pravidelné kontroly. Jejich účel je jasný – najít případné nesrovnalosti a dokázat je vyřešit dříve, než byste v podnikání udělali chybu.

Znalosti v oboru

Franšízor vám ihned od začátku dává k dispozici své znalosti. Ty se vám hodí nejen v oboru, ve kterém budete podnikat, ale také pro jednání s příslušnými úřady. Máte zkrátka jistotu, že na to nejste sami.

Zhodnocení peněz

Když se do podnikání pouštíme, přináší to s sebou finanční náklady. S pomocí franšízy se vám ale podaří své náklady rychle dostat zpět a své peníze zhodnocovat. Co více si přát, než že bude vaše podnikání úspěšné.

Další možnosti

Když se vám daří s jednou provozovnou, proč byste si nepřidali další a další? Zjistíte, že s pomocí franšízy můžete růst, a ještě dále expandovat v rámci trhu.

Menší risk

Jako franšízant máte mnohem menší rizika. Stále se navíc můžete obrátit na franšízora s žádostí o pomoc.

Franšíza je výhodnou formou podnikání.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz