Enra Services s.r.o. boduje! Nabízí hned 4 výhodné tarify pro dodávky plynu

Topná sezóna začala a ten, kdo nechce platit za plyn zbytečně moc, by měl začít uvažovat o změně dodavatele plynu. Nabídky tuzemských dodavatelů se liší i o tisíce korun. Ze srovnání vychází nejlépe nabídka Enra Services s.r.o.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 30.9.2015 | Průmysl, energetika

Její nabídku mohou využít domácnosti i firmy.

Detailní porovnání nabízí kalkulačka plynu

Srovnání ceny plynu si každý může udělat velmi jednoduše a rychle pomocí online kalkulačky. Pokud se zajímáme o roční spotřebu za předpokladu, že se plyn v bytě v Praze využívá na vaření, ohřev vody i topení, pohybuje se roční spotřeba u Enra Services s.r.o. okolo částky 22 113 Kč. U dodavatele Gas International je to například 23 844 Kč, u Pražské plynárenské se spotřeba dostává až na 25 769 Kč, nejvíce - 27 462 Kč - zaplatí odběratelé plynu od RWE.

U Enra Services s.r.o. si odběratel může vybrat hned ze 4 tarifů

Nejoblíbenější je tarif eFIX24. V rámci něj získá odběratel garanci nejnižší ceny plynu na trhu na 24 měsíců. Díky tomu bude mít své výdaje na plyn pod maximální kontrolou. Výhodou je, že zákazník komunikuje s dodavatelem online.

Druhým tarif je FIX24. I v jeho případě má odběratel garantovánu nejnižší cenu na období 12 měsíců. Liší se v tím, že komunikace probíhá standardním způsobem. Enra Services s.r.o. dále nabízí tarify standard a eplyn. I v jejich případě jsou ceny plynu atraktivně nízké.

Přechod k novému dodavateli nemusí být složitý

Pokud se pro výhodnou nabídku rozhodnete, musíte zrušit smlouvu u dodavatele stávajícího, což nemusí být jednoduché. Enra Services s.r.o. nabízí pro všechny své klienty pomoc s vyřízením všech formalit a pomůže i v případě sporných případů, kdy dodavatel odmítá klienta pustit.

Enra Services s.r.o. je společnost se stabilním zázemím a přechod k ní je skvělou volbou pro každého, komu nejsou vysoké výdaje za plyn lhostejné!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.