Kde na Hané najít specialistu na kovoobrábění?

Kovoobrábění je velmi specifickým průmyslovým odvětvím specializovaným na úpravu kovů. Nelze provozovat na vrcholné úrovni bez dostatečných zkušeností, stabilního zázemí a vynikajícího vybavení dílen.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 30.9.2014 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Firem, které by mohly být nazývány pravými specialisty, v tomto oboru příliš není. Jedna z nich se ovšem najde i na Hané. Má dokonce příznačný název Hanakov.

Proč právě Hanakov?

Hanakov je rodinná firma, která v oboru úpravy kovů byla založena již v roce 1990. Za takto dlouhou dobu svého působení na trhu již nasbírala velké množství zkušeností, které nyní využívá. Samotné zkušenosti samozřejmě ještě automaticky neznamenají kvalitu firmy. Kvalitu firmy značí i zázemí. Hanakov disponuje moderní obrobnou s rozlohou 1 500m2, svařovnou s mostovým jeřábem také o rozloze 1 500m2, skladovací halou 1 200m2, moderní lakovnou 120m2 a dvoupodlažní administrativní budovou. Zázemí je tedy maximální.

A jak je to s vybavením?

I strojové vybavení splňuje ty nejnáročnější kritéria. Jinak by totiž firma nemohla poskytovat zákazníkům komplexní služby v oblastech kovovýroby, kovoobrábění, výroby ocelových konstrukcí a svařenců. Největší devizou společnosti Hanakov je profesionální CNC kovoobrábění, kde disponuje moderními CNC stroji a přesnou technologií 3D měření. Díky nim a dlouholetým zkušenostem je zaručena vysoká kvalita všech výrobků.

Kde nejčastěji vidíme produkty kovoobrábění?

S produkty, které vznikly pomocí technologie kovoobrábění, se můžeme setkat nejčastěji v automobilovém průmyslu. Nejčastějšími produkty jsou pak nápravy automobilů. Hanakov je specialistou také na rotační díly, jako například kostry elektromotorů, přírubové štíty, řemenice nebo další polotovary různých tvarů. Obráběnými materiály mohou být všechny druhy oceli, litiny, lité oceli i barevných kovů. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.