Divadlo Praha 9

Obohaťte svůj společenský život návštěvou divadla, ve kterém zažije mnohem více zábavy než v kině. Divadlo Praha 9 má pro své návštěvníky připraven pestrý divadelní program se spoustou překvapení.
Zadavatel: SUITU websites SE | 30.9.2014 | Kultura, hudba, divadlo

Praha (Pressweb) - Jestliže navštívíte divadlo v Praze během října, můžete se těšit například na představení Dvanáct, na němž přislíbil svou účast samotný autor hry Pavel Kohout. Hra pojednává o absolventech DAMU, kteří se po ukončení studia rozhodli jít společně do jednoho angažmá. Milovníkům komiksů doporučujeme hru Rychlé šípy. Divadlo Praha 9 převedlo legendární komiks Jaroslava Foglara do jevištní podoby a věřte, že podívaná bude stát rozhodně za to!

Komedie i melodrama

Budete-li se chtít od srdce zasmát, nenechte si ujít skvělé divadelní představení Kšanda známého komika Jaroslava Sypala ze současnosti nebo komediální hru Pojď na mé srdce z 20. let 20. století. Divadlo v Praze má ve svém repertoáru také velice zajímavou hru Cena za něžnost, jenž je na hranici komedie a melodramu. Rezervujte si lístky na vybrané představení online a přijďte se pobavit.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757