TV Prima láká na seriály a show

Zadavatel: Roman Ernst | 30.9.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Je druhou nejsledovanější tuzemskou komerční televizní stanicí, nabízí vlastní nekonečné seriály, ale i zahraniční úspěšné sitcomy. FTV Prima se snaží držet krok s dobou a nabízet pořady pro mladé i starší diváky. A daří se jí to.

I když se mnohým možná zdá, že nejstarší komerční stanicí je u nás konkurenční TV Nova, není tomu tak. FTV Prima získala licenci k vysílání již roku 1992 a vysílat začala v červnu následujícího roku. O pouhý rok později už byla k naladění po celé republice a začala lidem nabízet pořady, které si získaly značnou popularitu, a dodnes se na ně nezapomnělo. Mezi ty známější jistě patří Kinorevue, Dotkněte se hvězd, Prima jízda, Nikdo není dokonalý, Carusošou či Svět 2000.

Seriály a zábava

V zábavných intencích FTV Prima pokračuje dodnes, a to i když několikrát změnila název, logo i programové schéma. V současnosti se soustředí především na nekonečné seriály, které si získaly řadu příznivců. Ať už jde o Cesty domů či Svatby v Benátkách, staly se stálicemi na obrazovkách. A kdo nemá čas sledovat je v televizi, může využít alternativy v podobě webu Spustit.cz, kde se lze na pořady dívat online a stačí k tomu pouhá dvě kliknutí – a nic to nestojí.

Vlastní image

Stanice dbá na to, aby si ji diváci spojovali s jejími autorskými pořady a talk show. Dlouholetou stálicí proto byl Jiří Krampol a jeho  Nikdo není dokonalý. Už roky se na obrazovkách drží Receptář prima nápadů. Oblíbené bylo i Mňam aneb Prima vařečka nebo Další, prosím a dnes obrozovkám vévodí i Show Jana Krause. Mladí lidé zase často přeladí na sesterský kanál FTV Prima nazvaný Prima Cool, který nabízí nespočet seriálů a sitcomů. A to vše je zároveň kdykoliv k dohledání na Spustit.cz, kde se můžete mimo jiné i dočíst mnoho zajímavostí, novinek a informací z televizního zákulisí.

Témata: TV Prima | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika