Nenechte si protékat dešťovou vodu mezi prsty

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.8.2020 | Služby

Dešťová voda patří mezi obnovitelné zdroje, na které se velice často zapomíná a lidé ji zkrátka přehlížejí a neumějí opětovně použít. Jednou z možností, jak dešťovou vodu efektivně používat jsou speciální absorpční systémy. Zní to draze, ale především díky dotacím je to poměrně jednoduše realizovatelné.

Nádrže na dešťovou vodu a jejich specifikace

Srdcem absorpčního systému je samotná nádrž na dešťovou vodu. Velice jednoduše řečeno se jedná o soustavu prvků, které dopadající dešťovou vodu efektivně absorbují a následně se pomocí spádovaných sestav dostávají do samotných nádrží. Po cestě do nádrže voda projde několika druhy síta, které slibuje především odstranění hrubých nečistot. Celá soustava se přitom jednoduše montuje do díry bez potřeby betonování a o instalaci se většinou starají specializované společnosti jako destovky.cz, které se zabývají jak prodejem, tak i servisem podobných sítí.

Dotace na dešťovou vodu přitom pomohou ušetřit

Kompletně zachycená dešťová voda se pak schraňuje v nádrži, odkud může být pomocí čerpadel využita například jako užitková voda na zahradu a pozemky, nebo dokonce jako splašková voda pro vaši toaletu. To je první stránkou, jak lze ušetřit. Tou druhou je, že na tyto absorpční systémy existují takzvané dotace na dešťovou vodu.

Tyto dotace se dají získat jak samostatným podáním žádosti, tak i spoluprací se společnostmi, které absorpční systémy prodávají. Jednou ze základních součástí dotačního návrhu je totiž technologický nákres se všemi potřebnými formalitami i údaji. V tomto ohledu se spousta amatérských žadatelů může seknout a jednoduše dojde k odmítnutí. Díky odborné pomoci společností po technické i formální stránce se tomu můžete jednoduše vyhnout. Dotace realizované přes společnosti prodávající systémy mají totiž neuvěřitelnou úspěšnost téměř devadesát pět procent.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667