Elektronická cigareta vyladěná do detailu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.8.2020 | Potraviny, tabák

Elektronická cigareta se stala poměrně velice rychle nejen užitečnou pomůckou pro odvykání od kouření, ale také módním doplňkem, na který se stále častěji hledí v pozitivním světle. Jedná se totiž o zařízení, které nezaujme pouze svojí efektivitou a užitkem, ale také vzhledem.

O čem vlastně elektronická cigareta je

Určitě padá jako první dotaz důvod, proč měnit klasickou dobrou cigaretu právě za tu elektrickou. Důvod je naprosto jednoduchý. Neničíte si u toho zdraví a zároveň neotravujete okolí neduhy, které se okolo kouření běžných tabákových výrobků točí. Důvod obou problémů je tvorba dehtu. Ten je vedlejším produktem spalování tabáku, při němž se tvoří inhalovaný aerosol. Jenže se zároveň jedná o těžkou látku, která se usazuje v lidském organismu, a především na plicích tak vytváří povlak, jehož se nadosmrti už nikdy nezbavíme. Typický smrad má navíc onu nepříjemnou vlastnost, že se aktivně přichytává na oblečení, záclony, a dokonce i do vousů nebo vlasů. A to je přesně ten seznam vlastností, které elektronická cigareta nemá.

Módní styl i skvělá vůně

Elektronické cigarety navíc můžete upravovat doslova k obrazu svému a mnohdy je až k podivu co vše lidé vymyslí. Srdcem cigarety je totiž směs na bázi vody, která obsahuje jako příchutě, tak i vůně. Vám tak může cigareta doslova chutnat a okolí přitom ucítí vůni namísto dotěrného smradu. Samotné vyzdobení a zdokonalení cigarety přesně podle módního trendu je pak velice jednoduché především díky internetovým obchodům jako je e-cigo.cz, které dokáží nabídnout opravdu široký sortiment doplňků. Mimo vlastní oblíbené vůně tak můžete například hledat i zvláštní druhy náústků, gripy a další způsoby, jak cigaretu udělat nejen lákavější pro oko, ale také pohodlnější pro vaše užití. Dobíjení je navíc jednoduché a cigareta se vám jen tak rychle nevybije.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667