Na starosti spojené s pronájmem nemovitosti nemusíte být sami

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.8.2019 | Reality, bydlení

Pronájem nemovitosti si většina lidí automaticky spojuje s pasivním výdělkem. Je sice pravda, že když pronajmete nemovitost, kterou máte ve svém vlastnictví, získáte tak rázem pravidelný měsíční příjem, kterým můžete výrazně přispět do svého rodinného rozpočtu. Na druhou stranu je ale potřeba si uvědomit, že pronajmout nemovitost rozhodně není jen o tom, že se vám měsíc co měsíc peníze pohrnou do kapsy. S pronájmem nemovitosti se totiž automaticky pojí řada povinností, na které je potřeba brát zřetel.

Někoho by to mohlo odradit

Když se to vezme kolem a kolem, pronajmout nemovitost není jen tak. Nelze se proto čemu divit, že vidina všech povinností nejednoho majitele nevyužité nemovitosti odradí, takže se do žádného pronájmu a získání pasivního příjmu nepožene. Dobrou zprávou ale je, že na starosti spojené s pronájmem nemovitosti vlastně vůbec nemusíte být sami.

Kdo vám pomůže?

Už jste někdy slyšeli o pojmu známém jako správa bytů a domů? Pokud ne, pak byste měli vědět, že v rámci této služby můžete svou nemovitost pronajmout, aniž byste pro to hnuli jediným prstem. Jak je to možné? Jedná se o službu, kterou poskytuje realitní kancelář. Díky této službě se nemusíte o nic starat, stačí nemovitost svěřit do rukou realitní kanceláře, která se postará o následující kroky. Nemovitost nafotí, vytvoří inzerát, nabídne ji k pronájmu, potencionální zájemce prověří, sepíše s nimi smlouvu, bude se starat o pravidelné kontroly, potřebnou údržbu, vybírání nájmu a podobně.

Podívejte se na další informace

Pokud se o této službě chcete dozvědět něco více, podívejte se na stránky realitní kanceláře happyhouserentals.com, kde se dozvíte vše potřebné. Pokud vás služba zaujala, neváhejte a domluvte si schůzku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667