Zdědili jsme nemovitost: možnosti, jak s ní můžete naložit!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.8.2019 | Reality, bydlení

Kdekdo by si řekl, že zdědit nemovitost je jako splněný sen. Ano, v případě, kdy nemáte vlastní střechu nad hlavou, může být podědění nemovitosti opravdu darem z nebes. Je ale dobré si uvědomit, že společně se zděděnou nemovitostí přichází ruku v ruce i řada povinností a náležitostí, které už se tak růžově netváří.

Nevíte, co s nemovitostí?

Možná se to stalo i vám: zdědili jste nemovitost a nyní nevíte, jak s ní naložit. Je jedno, jestli se jedná o menší garsonku, prostorný byt nebo rovnou celý rodinný domek. Pakliže jste nikdy předtím nemovitost nevlastnili, je naprosto normální, že si teď lámete hlavu nad tím, co vlastně s ní. Je přitom tolik možností, pro které se můžete rozhodnout, že si mezi nimi stačí jen vybrat.

Prodej?

Pokud víte, že nemovitost nechcete využívat ani ji pronajímat, jeví se jako úplně nejjednodušší řešení její prodej. Prodat nemovitost rozhodně není otázka deseti minut ani dvou dnů, postavte se nohama zpátky na zem a přijměte skutečnost, že to může být běh na dlouhou trať. Pokud si na to sami netroufáte, obraťte se na prověřenou realitní kancelář – například na realitní kancelář se sídlem v Praze, na jejíž oficiální stránky happyhouserentals.com se můžete podívat a dozvědět se ještě více.

Pronájem?

Zděděnou nemovitost, kterou nechcete využívat k osobním účelům, můžete pronajmout a vytvořit si tak pasivní příjem. Co si budeme nalhávat – každá koruna navíc se v dnešní době bezesporu hodí, proto nad touto možností vážně pouvažujte, mohla by přispět do vašeho rozpočtu a v mnohém vám život zpříjemnit i usnadnit. I tady ale dodáme, že s pronájmem nemovitostí je spousta starostí, což by vás možná mohlo odradit. Existuje ale služba, která se jmenuje správa bytů a domů. V rámci této služby můžete nemovitost svěřit do rukou výše zmíněné realitní kanceláře, která se o ni postará za vás.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667