Za pohodlím v práci stojí především kvalitní oděv!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.8.2017 | Stavebnictví

Do práce musí chodit většina z nás. Jak jinak bychom si mohli zajistit pravidelný příjem, be kterého se v životě jednoduše neobejdeme? Ne všichni se ale do práce těší a důvodů mají hned několik. Jedním z těch častějších je nedostatek pohodlí při práci. Pokud jste například stavební dělník, instalatér, zedník nebo vykonáváte kterékoli jiné řemeslo, u kterého většinu času trávíte v terénu, pak nám jistě dáte za pravdu, že vám to pohodlí velmi často chybí. A kde není pohodlí, tam není ani spokojenost. Tak co s tím?!

I v práci se můžete cítit pohodlně

Většina lidí, ke kterým možná patříte i vy, zastává názor, že práce je prostě práce a na nějaký komfort zde není čas. Jestliže i vy stojíte za takovým tvrzením, pak je dnešní článek určený právě vám. Rádi bychom vám představili eshop rucedozadu.cz zaměřený na pracovní oděvy, obuv a pomůcky, které vám pobyt v zaměstnání výrazně zpříjemní a v mnoha ohledech i usnadní. Tento eshop se drží toho názoru, že práce není místo, kam byste museli chodit otrávení, znechucení nebo kde by vám muselo chybět pohodlí.

Kvalitní pracovní oděvy pro muže i ženy

Ve společnosti se traduje domněnka, že černá řemesla, potažmo řemeslné práce, jsou dominantou mužů. Možná je pravda, že tomuto odvětví skutečně dominují především muži, což ale rozhodně neznamená, že byste mezi nimi nenašli i ženy. Eshop rucedozadu.cz proto nabízí jak pánské, tak i dámské pracovní oděvy, od kterých můžete očekávat nejen pečlivé zpracování, ale i materiály disponující vysokou odolností a úctyhodnou výdrží. Jako třešnička na dortu je poté přitažlivý design, který se postará o to, že se do svých pracovních oděvů budete oblékat s úsměvem.

I vy si vyberete

Zaujala vás představa, že i pracovní oděvy mohou být pohodlné a slušivé? V tom případě si přijďte vybrat to, co ke své práci potřebujete. Najdete zde monterky, pracovní kraťasy, trička, mikiny, bundy i čepice. Nechybí ani rozmanitá nabídka pracovní obuvi od známých a ověřených značek, zmíníme například Červa, Dunlop, Moleda nebo Raven. V sortimentu najdete ochranné pomůcky zraku, sluchu i hlavy. Vybere si každý.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667