Pohodlný a hřejivý podzim? Dopřejte svému domovu masiv!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.8.2017 | Reality, bydlení

Podzim klepe na dveře. Do konce léta zbývá necelý měsíc, který se ale překulí jako voda a citelně studenější období se tak chopí kralujícího žezla. Rozloučit se s horkými měsíci a naopak podat ruku studenějšímu podzimu je pro mnohé z nás každoroční šok. Dny jsou najednou kratší, noci naopak delší a chladnější a my hledáme způsoby, jak se doma zahřát - i když třeba pouhým pohledem. A víte co? My pro vás máme skvělý tip, se kterým svému domovu propůjčíte hřejivý pocit. Chcete vědět více? Čtěte dál!

Jak se doma zahřát i bez topení?

Pokud milujete teplo a naopak zima je jedním z vašich největších nepřátel, potom pro vás musí být přechod mezi létem a podzimem pořádně frustrující. Mnohým z nás je totiž zima, i když ostatní ještě odhazují svršky a často tak hledáme možnosti, jak se doma zahřát, i když ještě nezačala topná sezona. Odborníci jsou toho názoru, že se člověk může pocitově zahřát i pouhým pohledem. Co třeba pohled na zapálenou svíčku? Když si to představíte, je vám najednou o něco tepleji, ne? A stejně působí i nábytek z masivu.

Masivní dřevo si zamilujete

Masivní nábytek má hned několik výhod. Nejenže opravdu pěkně vypadá, o čemž nemusíme vést diskuze, ale zároveň na nás působí hřejivým dojmem. Robustní dřevo si tak okamžitě zamilujete nejen pro dokonalý design, ale i krásnou vůni a pocit, že je díky němu u vás doma rázem útulněji, tepleji a zkrátka příjemněji. Domácnost tak rázem dostane úplně nový rozměr. Tak co říkáte? Zkusíte to?

Nádech venkova i ve městě? Žádný problém!

Výhodou nábytku z masivu je fakt, že se hodí všude a sluší prakticky jakékoli místnosti. Vaše ložnice, obývák, předsíň nebo třeba pokoj pro hosty okamžitě ožijí. Lidem žijícím ve městě, zvláště pak v těch větších, chybí kontakt s přírodou. Pokud je to i váš případ, co kdybyste si prohlédli rustikální nábytek z masivu? Ten je příjemnou kombinací přírodních materiálů a designu, který vám připomene venkovská stavení nebo léta strávená u babičky na chalupě.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667