Připravte svůj domov na podzim!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.8.2017 | Reality, bydlení

Léto se s námi co nevidět rozloučí a o slovo se přihlásí podzim. Tohle období je sice oblíbené pro své pestré barvy a odstíny, do kterých se zbarvuje příroda okolo nás, zároveň je ale příslibem pocitově nižších teplot, ba dokonce prvních ranních mrazíků. I když teploty viditelně klesnou, stále nás ještě obtěžuje dotěrný hmyz, jako bychom si ho během horkého léta neužili již tak dost. Ještě než se podzim chopí kralujícího žezla, máte dostatek času na to, abyste svůj domov na jeho příchod připravili.

Řekněte hmyzu NE!

Podzim je sice období, kdy už není takové horko, přesto se k nám domů stahuje nejrůznější hmyz. Otravné a neustále bzučící mouchy, sem tam nějaký zbloudilý komár nebo drobné černé mušky, které jsou přitahovány světlem a tak rády štípou. Pokud toho máte dost, pořiďte si do oken sítě proti hmyzu. Ty vás ochrání před nezvanými příšerkami, které se k vám domů zvaly bez ohlášení a otravovaly vám život. Sítě proti hmyzu Praha se dají instalovat do jakéhokoli typu okna, překážkou nejsou ani dveře.

Zvědavci nemají šanci!

Víte, co je kromě barev a nízkých teplot pro podzim typické? Brzké stmívání! Dny se nám pomalu krátí a čím blíže jsme k zimnímu období, tím dříve je tma. Doma jsme tak nuceni svítit už kolem páté hodiny odpoledne, kdy je ještě v domácnosti rušno a každý se věnuje svým činnostem. Jenže osvícená domácnost a nechráněná okna jsou obrovským lákadlem pro zvědavce a čumily, kteří vám do oken hledí jako do výlohy nějakého obchodu. Zabránit tomu mohou venkovní žaluzie Praha, které vyřeší nejen otázku nechtěných přihlížejících, ale zároveň se stanou vítanou součástí domova v zimě, kdy poslouží jako tepelná izolace.

Žádejte kvalitu!

Rozhodli jste se pro pořízení sítí nebo venkovních žaluzií? V tom případě žádejte kvalitu, kterou najdete na stránkách markupstudio.cz. Výrobce ručí nejen za kvalitu, ale poskytne i odborné poradenství, doporučení a případně i instalaci vybraných produktů, aniž byste museli hnout jediným prstem.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667