S bezproblémovým pronájmem pomůže dobrá realitka

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.8.2017 | Reality, bydlení

Máte nemovitost, která zeje prázdnotou? Jistě by bylo ideální ji výhodně pronajmout. Kromě toho, že by byla využitá, přinášela by do rodinného rozpočtu další příjem. Mnoho lidí ale odrazují historky o zničených nemovitostech či neplatičích. Jiní naopak nemají čas se pronajímáním zdržovat. Pokud s pronájmem nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, že natrefíte na nesolidní nájemníky, nebo nedisponujete dostatečným volným časem, obraťte se na realitní kancelář.

Záběr realitních kanceláří je velmi široký. Mají potřebné znalosti, zkušenosti a možnosti, jak nejlépe zajistit pronájem. Některé realitky v Praze i mimo ni zajišťují dokonce tzv.profi pronájem. Věnujte proto výběru dobré a spolehlivé realitní kanceláře čas. Neváhejte se poptat ve svém okolí a přečíst si na internetu několik recenzí. Dobrou realitní kancelář si stačí vybrat pouze jednu.

Klíčem k bezstarostnému pronájmu je kvalitní realitka

Pokud narazíte na neplatiče, čekají vás pořádné potíže. Zbavit se problematického a neplatícího nájemníka může trvat několik týdnů i měsíců. Nemluvě o vybydlené a zničené nemovitosti, kterou je nutné znovu dát do pořádku. Toho všeho se můžete vyvarovat, když pronájem necháte na starost realitní kanceláři.

Realitní kancelář dokáže nejen najít spolehlivé nájemníky, ale také je důkladně prověřit. Zkušený makléř dokáže odhalit problematického člověka již během prohlídky. Velmi dobře ví, jaké otázky má pokládat. Dobré realitky mívají placený přístup do registrů dlužníků a nahlíží do insolvenčních rejstříků.

V případě služby profipronájem se nemusíte o nic starat. Vše za vás udělá realitní kancelář. Seznámí se s nemovitostí a začne hledat nájemníka. S vybraným nájemníkem podepíše smlouvu, která je díky právnímu zázemí realitky postavena tak, abyste se vyvarovali případných problémů s nájemníkem. Hlídá, zda nájemník řádně a včas platí nájem a umí si poradit i v případě, že nájemník neplatí nebo platit přestane. Vám chodí jen peníze na účet. Nemusíte se bát ani domovníchschůzí. Klidně můžete být v zahraničí nebo se věnovat jiným aktivitám. Realitní kancelář řeší všechny situace spojené s pronájmem za vás. A to včetně jednání s dodavateli energií, řešení havárií a oprav v bytě, nahrazení ztracenýchklíčů, apod. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667