Kvalitní brány spolehlivě ochrání Váš pozemek!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 30.8.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte nad tím, jak spolehlivě ochránit Váš pozemek a majetek? Pokud již máte kvalitní oplocení, pak na nic nečekejte a pořiďte si také kvalitní brány, které zabrání vstupu nepovolaným osobám. Ptáte se, kde ovšem takové brány sehnat? Oslovte profesionály v oboru. Oslovte společnost Promal.cz. Jejich zaměstnanci Vám navrhnou, vyrobí i otestují naprosto všechny druhy bran od velkých až po malé branky či vrátka. U nich se o Vás zkrátka skvěle postarají. Samozřejmostí pak jsou i malá a jednoduchá dvířka na zahrádku apod. Neváhejte a oslovte je i Vy. Určitě nebudete litovat, to Vám garantujeme.

Kvalitní brány Váš majetek snadno ochrání.

Brány od těchto odborníků Vám budou sloužit dlouhá léta. Jejich kvalita je prostě zaručena. Je to zejména díky dlouholetým zkušenostem v oboru, které všichni zaměstnanci mají. Společnost Promal.cz totiž na trhu působí již od roku 1991 a za tu tuto dobu mají na svém kontě také neuvěřitelně mnoho spokojených zákazníků a vytvořených zakázek. Sám majitel společnosti říká: „Chceme být těmi všestrannými zámečníky, montéry a techniky, které si každý volá, když něco potřebuje vyrobit, nebo opravit, půjčit apod. Naším posláním je poskytování špičkově odvedené a poctivé práce, na jejíž výsledek se budete moci spoléhat i celá desetiletí.“

Jejich nabídka služeb je opravdu rozsáhlá a objednat si u nich tak můžete například:

  • Posuvná automatická vrata privátní i průmyslová
  • Automatická křídlová vrata privátní i průmyslová
  • Křídlová vrata manuální
  • Vstupní brány a branky
  • Ploty
  • Mobilní oplocení, atd.

Krom toho poskytuje společnost Promal.cz také půjčování a prodej spolehlivého lešení HAKI. Pokud jste se již rozhodli objednat si brány u této společnosti, zamyslete se také nad možností objednávky automatické brány na dálkové ovládání. Tato brána Vám usnadní Váš každodenní život a její dlouhá životnost je zaručena za každého počasí. Automatické brány Vás rozhodně nezklamou. Nečekejte a zabezpečte si svůj pozemek!

Témata: brány | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300