Novinky, které realitní kanceláře nabízejí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře rozšiřují každým rokem své možnosti o nové a nové služby pro své klienty. Je to výsledkem nejen konkurenčního boje, ale také stále se zvyšujícího standardu a požadavků potencionálních zájemců o realitní služby.

Zvyšování důvěry i kvality především díky zákonům

Realitní kanceláře měli dříve neustále pošpiněné jméno různými problémy a podvody, které se kdysi odehrávali. Naštěstí jsou tyto doby dávno pryč a současné realitní kanceláře se svými klienty pracují naprosto seriózně, a navíc jsou neustále pečlivěji hlídány státem. I v letošním roce totiž přišla reforma zákonů o realitním zprostředkování a provádění realitních činností. Díky větším požadavkům na vzdělání a praxi v oboru k získání možnosti podnikat na realitním trhu se takové společnosti jako happyhouserentals.com dostaly ještě více do popředí. Nové zákony totiž jen podtrhují právo a kvalitu podobných realitních kanceláří k práci na trhu.

Správa činžovních domů, bytů či další služby

Jednou z největších evolucí na domácím realitním trhu jsou společnosti, které nabízejí správu nemovitostí. Ve zkratce se jedná o soubor jednotlivých služeb, které jsou postaveny na míru podle požadavků a užití konkrétní nemovitosti. Společně s pružností složení služeb je velice přizpůsobivá i konečná cena.

Správa bytů a domů je službou, kterou ocení většinou menší podnikatelé v oblasti realit či zkrátka majitelé, kteří chtějí nabídnout svoji nemovitost k pronájmu a vyhnout se běžným rizikům s placením či morálkou ubytovaných klientů. Správa činžovních domů je pak speciální služba pro podnikatele, kteří svoje záměry a investice rovnou povznesli na rozsah celých ubytovacích zařízení. Především pro ty je tato služba výhodná, protože napomůže omezení problémů a jejich případnému řešení pomocí profesionálního zastoupení realitních kanceláří.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667