Činžovní domy pod palcem díky pomoc realitní kanceláře

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2020 | Reality, bydlení

Být majitelem malých nemovitostí může být velice často obtížné a zabere to spoustu energie i času. Dvojnásob v případech, kdy se nebavíme o jednom či dvou bytech, ale o celé sestavě nemovitostí či konkrétně bytovém neboli činžovním domě.

Správa činžovních domů jako rychlá pomoc

Jedná se o službu, kterou stále častěji nabízí větší realitní kanceláře. V městech jako je Praha jsou realitní kanceláře s podobnou službou téměř naprostou povinností, protože správa činžovních domů má nejvyšší uplatnění právě v podobných oblastech. Služba jako taková spočívá v balíčku jednotlivých úkonů, které realitní kancelář zprostředkovává pro majitele nemovitostí. Realizovaná je takzvanou smlouvou o realitním zastoupení, která v této oblasti trhu nahrazuje jinak běžně používanou plnou moc. Ve smlouvě máte pochopitelně zmíněná veškerá úskalí a oprávnění, která dáváte do rukou realitní kanceláře.

Služby jen tak jak je potřebujete a pružná cena

Jak už bylo zmíněno, tak realitní kanceláře jako například happyhouserentals.com nabízejí specifické balíčky služeb jako správu nemovitostí. Skutečnost, že se jedná o balíček, a ne o ucelený jednostranně orientovaný produkt je jedním z důvodů, proč je tak moc oblíbený. Služby si totiž vybíráte vy na základě toho, jakou nemovitost vlastníte a pochopitelně i na základě toho o jaké služby máte doopravdy zájem. Některé jsou součástí pevného jádra služby a jiné jsou naopak za příplatky či zadarmo jako rozšíření základního produktu. Zcela stejně jako obsah služeb je velice flexibilní také cena, kterou si za ně realitní kanceláře účtují. Odvíjí se nejen od rozsahu služeb, ale také od rozsahu vašeho podnikání v oblasti realit. Kanceláře tak berou zřetel na velké podnikatele i na menší ryby na trhu, které mají pod palcem například jen jednu či dvě nemovitosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667