To nejlepší pro zdravé kouření cigaret

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2020 | Potraviny, tabák

Jeden z moderních a rozvíjejících se trendů jsou například elektronické cigarety. Ty mají oproti běžným tabákovým výrobkům spoustu ekonomických i praktických výhod a není tak divu, že se k nim přiklání stále více aktivních kuřáků. Přes své výhody jsou navíc velice levnou variantou.

Elektronická cigareta a její funkce

Funkce elektronické cigarety je naprosto odlišná především kvůli spalování odlišné směsi. Zatím co při klasickém kouření spalujeme plamenem tabákovou směs, tak elektronická cigareta pomocí žhavení jen odpařuje vodní esenci s obsahem aromat a látek. A funkci odpařování tekutiny se stará baterie a topné tělísko uvnitř cigarety, které je dokonale odcloněné tak, abyste během kouření bez sebemenších obav mohli cigaretu svírat v rukou. Samotné směsi do elektronické cigarety jsou navíc k dostání za poměrně příjemné ceny, a navíc jsou tak složené, aby obsahovali různé podíly aktivních i pasivních látek v podobě příchutí, vůní či dokonce odlišného procenta nikotinu v cigaretě.

Nesporné výhody zdravějšího kouření

Výhodou číslo jedna, o které není potřeba jakkoliv vést spory je pochopitelně zdravotní stránka. Při odpařování vodní esence totiž nevznikají všeobecně známé nepříjemné látky jako dehet, které působí zdravotní potíže a zároveň dotěrný a velice špatně odstranitelný zápach z oblečení. Obsah dalších látek jako například nikotinu, který tvoří závislost na kouření, si můžete postupně regulovat až do doby pozvolného útlumu kouření.

Elektronická cigareta potřebuje pravidelně pouze výměnu baterií, které se opotřebovávají a pochopitelně také náhradní plnění v podobě esencí. Specializované internetové portály jako e-cigo.cz vám nabídnou dostatečně široký sortiment pro veškeré potřebné věci i pro různé doplňky jako jsou odlišné gripy či prostředky k personifikaci cigarety.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667