Nakupte z pohodlí domova a prohlédněte širokou nabídku zboží

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Obchod, e-commerce

Nebaví vás stát ve frontě, prohlížet akční letáky a zlobit se nad chybějícím zbožím v regálech? Máme pro vás řešení. Nakoupíte originální oblečení a doplňky rodinu a nemusíte při tom ani vytáhnout paty z domu. Stačí se pohodlně usadit a do virtuálního košíku vložit všechny vaše přání, které obratem splníme.

Široký sortiment

Online nákupní galerie vás nenutí procházet dlouhé hypermarkety a hledat vámi zvolené zboží. Stačí jednoduše proklikávat stránky na internetu a zvolit to pravé pro vás. E-shop www.kidscool.cz má své zboží přesně rozděleno do kategorií, jež usnadňují vyhledávání. Jedná se o skupiny triček, samolepek, dekorací, párty doplňků a dalších. Tyto základní kategorie jsou poté rozvětvené do podskupin, aby pro vás bylo co nejsnazší najít svůj originální kousek.

Vytvořte si neobyčejné oblečení či doplňky

Na našem e-shopu jste sám svým pánem a je jen ve vaší režii jaký kus oblečení použijete, kterou barvou jej vyzdobíte a následně také potiskem. Můžete tak vytvořit originální kus oblečení pro sebe a pobavit s ním své okolí nebo vytvořit nápaditý dárek, kterým potěšíte a budete mít jistotu, že jste přišli s něčím zábavným.

Vyzdobte cokoli

Ať už jste firma s logem či jen máte originální potisk, který chcete propagovat, lze jej umístit na mnoho kusů oblečení nebo i jiné prvky. Pokud se například chystáte na svatbu a chcete mít jistotu, že dekorace budou perfektní, ozdobte je něčím novým.

Samolepky

Tento produkt vás potěší hlavně tím, že je možné ho umístit téměř kamkoli. Jedná se o kvalitní a dlouhotrvající materiál a tudíž ho lze připevnit například na auto, zeď v pokoji či jen menší materiály jako je sešit nebo desky.

Jestliže nemáte nápady na vlastní trefný potisk v nabídce je obrovské množství návrhů, které lze přizpůsobit svým preferencím dle barvy a velikosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667