Elektronické cigarety jako chytrá náhrada

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Zdraví

Přejet si zbavit se zdravotních rizik nebo jen přejít na estetičtější variantu tohoto cigaretového návyku? Elektronické cigarety vám ušetří nejen spousty těchto problémů, ale navíc nabídnou mnoho nových možností.

Obyčejné cigarety jsou založeny na principu spalování tabáku a vdechování škodlivého kouře. Tímto procesem přijmete také dávku nikotinu, které jako kuřák chcete, ale i potřebujete. Elektronické cigarety však pravidelnou dávku nikotinu nabízí také, bez přidaných škodlivých vlivů. Její princip je totiž založen na náplni zvané e-liquid, který se pomalu odpařuje pomocí topného tělíska a vy tak vdechujete jen páru s nikotinem s možností obohacení o určité aroma, aby byl váš zážitek ještě lepší.

Jak nejlépe vybírat

Výhodnou koupi učiníte pouze tehdy, budete-li znát všechny části cigarety. Baterie je velmi důležitou součástí, jež určuje dobu provozu. Její kapacitu tak můžete zvolit sami a na e-shopu www.e-cigo.cz vybrat nejvhodnější kvalitní značku pro vás. Dále záleží na žhavícím tělísku, které způsobuje odpařování. Jeho síla zaručí dlouholetým kuřákům dostatek páry, která se dostane rovnou do plic. Pro jedince, kterým stačí páry méně je zde opačná varianta. Mimo tyto části nabízí elektronické cigarety volbu náplně, jež se bude později odpařovat. Milovníci kokosu, exotického ovoce a dalších vůní si tak přijdou na své a vyberou ten nejlepší produkt.

Výhody elektronických cigaret

Mimo snížení zdravotních rizik uživatele potěší také finanční nenáročnost. Oproti běžným cigaretám jsou totiž mnohonásobně levnější a navíc je výběr z různých druhů velice široký. Svým provedením působí elegantně, ušetří vás nepříjemného zápachu na prstech a oblečení a v okolí již nebudou nikoho obtěžovat.

Doplňkový výběr z různých barev, tvarů a velikostí je tu ještě pro ty náročnější, ale dokáže uspokojit každého.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667