Podtrhněte svou krásu a eleganci

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Média, marketing

I sebevíc dokonalý oděv je třeba doplnit o střídmý doplněk, který bude na celý outfit působit jako třešnička na dortu. Ačkoli se šperky provádějí v různých variantách, jako je například náhrdelník, prsten či náušnice, velice elegantně mezi nimi vystupuje náramek. Je totiž umístěn na nepříliš výrazné místo, ale přitom vás dokonale ozdobí. Je možné ho nosit k různým příležitostem a nikdy nebude působit příliš okázale.

Velký výběr šperků

Různorodou škálu drobných či výrazných ozdob pro ženy i muže najdete přehledně seřazeny na webu www.nia-sperky.cz. Dámy se mohou ponořit do prohlížení mnoha stylů, materiálů, provedení a barev. Dámské šperky jsou dle posledních trendů provedeny v drobném a jemném ženském pojetí, které podtrhává ženskost a ladnost. Různé typy korálků, či řetízků se hodí pro každou příležitost. Ať už se jedná o decentní náramek na výlet s rodinou, nebo výrazné hluboké kamínkové náušnice na romantický večer, vše je na jednom místě a pomocí filtrů perfektně seřazené.

Také pánové si přijdou na své. Povedení šperků pro muže je charakteristické pro své hrubější tvary. Záměrně nedbale opracované tmavé kameny, či průmyslově působící pánské šperky z drahého kovu perfektně podtrhnou mužnost a pánské přednosti.

Každá příležitost si žádá jiné šperky

Ačkoli existují základní formy šperků, jež působí jednoduše a ladně ke každému oblečení, můžete si také pořídit šperky na určité příležitosti. Jestliže se například chystáte na dovolenou k moři, a chcete se cítit uvolněně, poohlédněte se po decentním šperku na nohu, který v kombinaci s plavkami perfektně vynikne a upoutá svým leskem pozornost.

Drahé kameny s hlubokými temnými odstíny se zase perfektně hodí na večerní příležitosti různých akcí a plesů. Temné světlo večera vždy utlumí make-up i dokonalé šaty, avšak nedokáže zakrýt neodolatelné šperky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667