Sprchování nikdy nebylo pohodlnější

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018

Designové pojetí sprchového koutu může být vždy nápaditější než u běžné vany a navíc lze zachovat jeho účinnost. Spojení různých barev, materiálů a tvarů lze různě upravovat a vymýšlet nové stylové prvky, které odpovídají době a zákazníkovým požadavkům. Velké části uživatelů také připadají sprchové kouty pohodlnější, protože se voda nedostane tam, kam nemá a uvnitř je možné se volně pohybovat. Na e-shopu www.vse-do-koupelny.cz se můžete přesvědčit o různých nápaditých variacích a zamilovat se do originálního typu koutu.

Základní provedení

Základním požadavkem, kterému chceme vždy vyhovět, je pohodlné sprchování. Proto je umístěna sprcha na nejvhodnější místo. Dále se uvnitř boxu umisťují police nebo jiné prostory k odkládání, abyste měli při sprchování všechny hygienické potřeby po ruce.

Sprchové kouty se vybavují kvalitními hadicemi, bateriemi a dalšími doplňky, které odolávají vodnímu kameni.

Moderní typy

Již nejsou k dostání jen základní typy provedení, ale také různě tvarované sprchové kouty. Nejběžnějším rozložením jsou půlkruhové, čtvrtkruhové, čtvercové nebo obdélníkové tvary. Pokud však raději uvítáte volně stojící skleněnou desku oddělující koupelnu a široký sprchový kout, můžete vybírat z modernějších a designově laděných koutů.

Rámy sprchových koutů

Čisté linie jsou pro sprchové kouty charakteristické. O celkovém vzhledu však rozhoduje i šíře rámu. K dostání jsou masivní rámy, které drží skla pevně pohromadě a hodí se například do rustikálně laděné koupelny. Naopak moderně jsou provedeny tenké až neviditelné rámy, jež nenarušují celkový dojem a na první pohled je vidět jen velká skleněná plocha.

Také dveře lze vybírat dle svých přání a prostoru ve své vlastní koupelně. Do většího místa lze využít otevírání celého křídla, naopak do malého prostoru spíše zapadnou dveře skládací či posuvné.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667