Moderní sprchové kouty do každé koupelny

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Reality, bydlení

Rádi byste ušetřili místo ve své koupelně a měli vše stále nádherně čisté? Nahraďte vanu sprchovým koutem z e-shopu www.vse-do-koupelny.cz  a tato přání vám budou splněna. Veškeré hygienické potřeby můžete bez problému uložit dovnitř, čímž uklidíte v koupelně a také všechna voda zůstane uvnitř koutu a nebude po každém sprchování na zemi a v okolí.

Jaké lze pořídit tvary koutů

Polokruhové, čtvrtkruhové, obdélníkové či čtvercové tvary. Sprchové kouty se vyrábějí v rozličných variantách, aby vždy dle vašeho výběru perfektně zapadly do jakékoli koupelny a nezabíraly zbytečně více prostoru, než byste chtěli. Každému zákazníkovi vyhovuje jiné rozložení prostoru a umístění sprchy a proto jsou v nabídce právě tyto varianty.

Základní dispozice

Na výběr má zákazník také ze dvou základních variant. Sprchové kouty oddělené volně stojícím sklem, které elegantně zapadá do koupelny nebo vyvýšený kout s vaničkou, skleněnou stěnou s plastovými doplňky. První varianta je vhodná pokud si přejete místo pro sprchování oddělit ale zároveň vám stačí jako odtok vody jen malý kanálek. Zástěna oddělí prostor pro sprchování od zbytku koupelny a voda se nedostane mimo kout.

Druhá zmíněná varianta s vaničkou se přizpůsobí celé rodině. Zatímco dospělým postačí proud teplé vody a využijí perfektně celý prostor, děti si mohou nízkou vaničku napustit a dovádět v troše vody. Tímto způsobem ušetříte vodu, oproti dennímu koupání ve standardní vaně.

Odkládací prostor

Na vaně se také nachází vždy alespoň malý odkládací prostor. Při vytváření koupelnových sprchových koutů na toto kriterium bylo také myšleno a do jeho interiéru byly umístěny různé druhy polic a místa na odkládání hygienických potřeb.

Ve spodní části koutu je možné připevnit i doplňky, které zvýší pohodlí při sprchování. Jedním z nich je například sklápěcí deska určená k sezení. Pro starší členy domácnosti nebo tělesně postižené jde o perfektní variantu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667