Evoluce v oblasti šperků: Získá si i Vás

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.6.2017 | Obchod, e-commerce

Šperky odjakživa patřily k módním doplňkům, které perfektním způsobem podtrhly momentální outfit jedince. Z velké části se prodejci zaměřovali hlavně na ženy. Jelikož právě ženy patřily k těm hlavním nositelům náhrdelníků, prstenů nebo náušnic. Co když Vám ale řekneme, že na trhu nalezneme i takové šperky, které přinášejí zcela něco nového. Samozřejmě jsou perfektním doplňkem a to nejen pro ženy, ale i muže, navíc však přinášejí ještě něco. Něco, co vyjádří Vaši jedinečnost a osobitost.

Náramky na ruku pro každou příležitost

Velmi oblíbené po celém světě jsou dámské náramky s duchovním podtextem. Říkáte si, co je na nich zvláštního? Co je pro ně charakteristické? Tyto luxusní šperky jsou tvořeny léčivou silou a energií. Jejich součástí jsou přírodní drahé kameny, stříbro nebo zlato. Díky tomu patří mezi obecně nejoblíbenější šperky celebrit z Hollywoodu a celého světa. Vzhledem k tomu, že v současnosti se trh se šperky nezaměřuje jen na ženy, ale i na muže, k vyhledávaným patří i pánské náramky. Náramky pro ženy i muže jsou osazeny achátem pro podporu moudrosti, důvěry a prosperity, modrým korálem, který funguje jako antidepresivum, magnezitem, který povzbuzuje trpělivost, fungování paměti a napomáhá k lepší relaxaci. Safír napomáhá k lepší koncentraci, moudrosti a klidným snům. To samozřejmě nejsou zdaleka všechny kameny, které jsou ve špercích použity.

Bílá šalvěj pro odstranění negativní energie

Již výše je zmíněno, že materiály a kameny, které jsou při ruční výrobě použity, jsou čistě přírodní a jsou pro ně typické pozitivní účinky. Aby však nebyla narušena blahodárná energie, která se nachází v materiálech a kamenech, jsou šperky na konci celého výrobního procesu čištěny bílou šalvějí, která odstraní veškerou špatnou energii, a výsledkem jsou šperky s léčivou silou. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667