Salfa otevřela v rámci Freeportu svoji dvanáctou lékárnu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 30.6.2015 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Nová prodejna má otevřeno sedm dní v týdnu, denně od 10 do 21 hodin. „Chceme využít zájmu lidí o nákupy v outletu, počítáme i se zákazníky ze sousedního Rakouska,“ říká František Dillinger, ředitel lékáren Salfa.

Novou lékárnu podpoří i letáková nabídka Superslevy platná od začátku prázdnin do poloviny srpna.

Drogerie Teta je rovněž výdejním místem e-shopu sLéky.cz, který patří pod střechu stejné firmy. Registrovaní zákazníci zde mohou využívat i výhody věrnostního programu Teta klub karta.

Lékárny Salfa nabízejí rychlé a kvalitní služby, které poskytuje profesionální personál. Lékárníci nezaměňují předepsané léky, ale respektují preskripci lékaře a přání zákazníka. Firma mimo jiného nabízí kvalitní kosmetiku a produkty péče o tělo. Nový koncept lékáren představuje velká oficína a více světla, barevnost prodejen kombinuje bílou a světle zelenou.

Třináctou lékárnu plánuje Salfa otevřít během prázdnin symbolicky v Praze 13 na sídlišti Velká Ohrada.

::

Akciová společnost Salfa provozuje síť lékáren, včetně internetové lékárny sLéky.cz. Firma patří do skupiny společnosti p. k. Solvent, což je velkodistributor drogistického sortimentu, provozovatel drogerií Teta a poskytovatel franšízy drogistické značky.

Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024