Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky by pro nás měly být samozřejmostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.5.2019 | Průmysl, energetika

Ačkoli je povinnost nosit při práci ochranné pracovní oděvy a chránit se tak před rizikem možného úrazu dána zákonem, mnoho lidí na to nedbá a ani při práci ochranné pomůcky nepoužívá. A to je škoda, protože tak riskují své zdraví, které jak je známo, má každý z nás jen jedno. Sáhněte si do svědomí, jestli i vy při výkonu práce dbáte na bezpečnost, nebo jestli v rámci přesvědčení, že „vám se přece nic stát nemůže“ tuhle povinnost berete spíše na lehkou váhu.

Bojíte se, že ztratíte pohodlí?

Možná i vy patříte k lidem, kteří se nošení pracovních oděvů vyhýbají z toho důvodu, že se bojí o své pohodlí. Mají v sobě zakořeněnou představu, že jsou pracovní oděvy nepohodlné, nepříjemné, neforemné a vyrobené z nekvalitních materiálů. Jenže takové časy jsou dávno pryč, současné oděvy jsou o něčem úplně jiném.

Kvalita na prvním místě

V internetovém obchodě rucedozadu.cz je kvalita na prvním místě. Nabízí vám různorodě zboží, které vám má usnadnit a zpříjemnit práci. V nabídce najdete nejen pracovní oděvy – vše od triček, monterek, přes vesty, bundy až po kraťasy a tílka. Mimo to zde můžete pořídit i pracovní obuv, někomu při práci vyhovují polobotky, někdo dá raději přednost kotníkovým botám. Do nečasu a deště se budou hodit holinky, na léto zase otevřená obuv, která krásně větrá.

I pomůcky se hodí

Při práci se určitě hodí i ochranné pracovní pomůcky – i ty můžete v e-shopu pořídit. Zmíníme kupříkladu ochranné plastové brýle. Pokud pracujete v prašném prostředí, využijete roušky a respirátory, které se postarají o to, že nevdechnete ani drobné částečky prachu. Hodí se i pracovní rukavice, ať už jednorázové, protipořezové nebo chemické.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667