Miroslav Pudil ocenil první účast Kühne + Nagel na kongresu EASTLOG

Zadavatel: Kühne + Nagel | 30.5.2019 | Auto-moto, logistika
Kühne + Nagel na kongresu EASTLOG 1
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Součástí největšího logistického kongresu EASTLOG v Praze byla i prezentace služeb mezinárodní nákladní přepravy od světového logistického lídra Kühne + Nagel. Odborníci na námořní, leteckou, železniční a silniční přepravu z Kühne + Nagel ČR prezentovali na stánku produktové i digitální novinky z oblasti mezikontinentálního zasílatelství, které zákazníkům ulehčují a zrychlují jejich každodenní práci.

„Kolegové z obchodního oddělení vedli mnoho zajímavých a slibných jednání, bojovali o každého potenciálního zákazníka z řad výrobních i obchodních společností a naše produkty představovali účastníkům od rána až do pozdního večera“, hodnotil účast na akci ředitel Kühne + Nagel Miroslav Pudil, a k účasti na kongresu dále dodal: „Podařilo se nám navázat opravdu zajímavé obchodní vazby na jednom místě, kam se sjeli jen skuteční zájemci o logistiku, uznávané osobnosti z oboru a odborníci z celé republiky“.

Miroslav Pudil na kongresu EASTLOG, který se konal pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, zároveň obdržel i jmenování za člena Klubu logistických manažerů ČR (KLM). Společnost Kühne + Nagel se vůbec poprvé za 22 let aktivně objevila na kongresu, ale ředitel Miroslav Pudil již dnes ví, že se chystá i na další ročník EASTLOG 2020.

Kontakt:
Lenka Křivancová, Marketing & Communications Manager
Kühne + Nagel
Tel.: 257 090 065
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com

www.kuehne-nagel.cz

Témata: logistika kühne_nagel | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Kühne + Nagel

Pekařská 7
155 00 Praha 5
Kontaktní osoba: Lenka Křivancová
Marketing Manager ČR
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
601 256 743
Obrázek uživatele Kühne Nagel
Kühne + Nagel je světový lídr v námořní dopravě, globální dvojka v leteckém cargu, evropská trojka v silniční spedici a světová dvojka ve službách kontraktní logistiky.  
Kühne + Nagel, spol. s r.o.
Pekařská 7
155 00 Praha 5
Česká republika
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
Tel: 257 090 065