Bezpečí při práci je vždy na prvním místě

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.5.2019 | Průmysl, energetika

Ať už děláte cokoli, vždy byste měli myslet na své bezpečí. Nikdy totiž nevíte, jaká nástraha na vás číhá nejen při práci doma na zahradě, ale i ve vašem zaměstnání. Na bezpečí při práci, ať už je jakákoli, myslí i internetový obchod rucedozadu.cz, který se zaměřuje na prodej ochranných pomůcek, obuvi a oblečení, jež je při nošení pohodlné a především vám zaručuje bezpečí.

Oblékne vás od hlavy až k patě

V e-shopu rucedozadu.cz najdete vše, abyste se mohli chránit doslova od hlavy až k patě. Pořídíte zde pracovní oblečení mnoha známých a ověřených značek, které mají tradici nejen na českém trhu. Pracovní oděvy zahrnují trička, montérky, kraťasy, mikiny i bundy. Vybírat můžete například oblečení značky CXS, Adler, Červa nebo Stanley. Všechny tyto značky jsou prověřené léty a nabízí vysokou kvalitu za rozumné peníze.

Boty do každého ročního období

Kromě oblečení byste měli myslet i na ochranu chodidel. Bezpečná pracovní obuv ochrání každý váš krok, ať už si v botách vyšlápnete kamkoli. Rozmanitá nabídka obuvi zahrnuje boty do různorodého počasí a ročních období. Nechybí se pracovní polobotky, kotníkové boty, které zpevní kotníky, do nepohody a deštivého počasí využijete gumáky. Přizpůsobte svůj výběr nejen prostředí, ve kterém pracujete, ale i počasí.

I pomůcky jsou důležité

E-shop rucedozadu.cz nabízí i ochranné pracovní pomůcky, kde najdete vše, co se může při práci hodit. Zmíníme například ochranné brýle, které by vám neměly chybět, chcete-li ochránit svůj zrak před prachem nebo drobnými částečky, které se při práci uvolňují. Vyzdvihnout musíme i více než rozmanitou nabídku rukavic, kde pořídíte rukavice jednorázové, protipořezové i chemické. Dále zde najdete i roušky do prašného prostředí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667