Nepodceňujte řízení vztahů se zákazníky: Vsaďte na Dynamics 365 CRM

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.5.2017 | Telekomunikace, IT

Velmi důležité pro každou firmu je řízení vztahů se stávajícími, ale i potencionálními zákazníky. Protože to je jeden z klíčových faktorů, který ovlivňuje celkovou úspěšnost firmy. Ne jedna firma se již setkala s pojmem CRM, který je tématem tohoto článku. CRM tedy Customer Relationship Management je program, který slouží jako velká databáze veškerých klientských dat a kontaktů.

Proč právě Dynamics 365 CRM?

Dynamics 365 CRM je jedna z možností, která se na trhu vyskytuje a přináší nový přístup k zákazníkům a klientům. Tato centrální databáze Vám usnadní veškerou komunikaci s Vašimi klienty, zefektivní prodej, budete moci poskytnout lepší péči a to díky kanálům, které zajišťují správu případů, databáze a jednotlivých služeb. Zajistí Vám funkcionality správy veškerých Vašich kampaní, marketingových zdrojů a mnoha dalšího. Podpoříte tak celkové zautomatizování veškerých procesů, které probíhají uvnitř firmy, jejich správu i řízení. Zároveň získáte nejrůznější nástroje, které Vám urychlí práci a zajistí integraci na ostatní systémy. Samozřejmostí je maximální stupeň bezpečí.

Na koho se obrátit?

Mezi přední dodavatele CRM patří Innone. Tým mladých, flexibilních lidí, který je tvořený ze specialistů a vývojářů, zjistí veškeré Vaše požadavky na CRM, připraví kompletní zadání, poskytne Vám veškeré informace o licenci podle individuálních potřeb Vaší firmy. A následně proběhne celková implementace a nasazení Vašeho CRM na platformě Dynamics. Nebojte se i Vy pustit do své firmy inovace, nové nápady a celkově díky tomu udělat kroky směrem k žádoucímu cíly. Inovace Vám přinese zvýšení výkonu, zefektivnění práce, celkově lepší provázání procesů na sebe navazujících a hlavně reálné výsledky. A právě Dynamics 365 CRM může být tím správným krokem právě ve Vaší firmě. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667